jurakova

Vyživné na ditě

Chtěla jsem se zeptat jestli při stanovení vyživného se bere ohled na hypotéku i na stavební spořeni.Děkuji za odpověd Liba

Odpovědi
Marky71

Ano, bere, už při rozvodu dokládala jsem všechny příjmy, ale i výdaje a bývalý manžel totéž…soudkyně to vezme do „kalkulačky“ a má výsledek. Je pravdou, že teď jsem musela i výdaje na děti doložit kompletně (teď se jednalo po čtyřech letech o zvýšení alimentů).Bylo to opět hrozné, ale záleží i na přístupu otce, můj bývalý nemá zájem celé roky žádný a ani korunu navíc, než musel jim nedal, žádné narozeniny, vánoce, prostě nic. Tak držím palce:-)