citonek009

Co může znamenat výtok? (jen pro ženy )

dobrý den,bude mi 14 a asi rok a pul mam vytok (menstruaci jeste nemam ) a v poslednich dnech je vytok cim dal silnejsi… takovy jsem ho jeste nemela…co to muze znamenat?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Může to znamenat mnoho věcí, ale na y ti nejlépe odpoví gynekolog.

Další odpovědi
talka

Mně kvůli bělotoku asi v 16 letech brali mandle – že na nich jsou čepy.

marci1

"Bělavý až lehce nažloutlý výtok je přirozený. Výtok signalizuje, že menstruace se dostaví během následujících šesti až osmnácti měsíců. " 🙂

http://krasna­.nova.cz/clanek/ty­akamosky/prvni-menstruace-poznas-kdy-uz-to-prijde.html

hubice

že přijde menstruace ale za jak dlouho to ti nikdo neřekne

JájsemRaibek

Brát mandle kvůli výtoku? Asi se tam přenesla nějaká infekce při kouření ne?