emoil

vytok?? co mam delat?

zdravim, mam takovy problem.. uz dlouhou dobu mam vytok, mam ho kazdy den.. kdzy jsem se ptala kamosky tak rikala ze ona ho ma jen par dnu pred menstruaci a ze je to normalni ho mit kazdy den. ale nejak se mi to nezda.. ma bilozlutou barvu a nezapacha, ani nemam pocity svedeni.. jen je mi to neprijemne mit kazdy den spinave kalhotky nebo pouzivat intimky, navic vyslict se pred klukem.. mam z toho trauma.. prosim pomoct, jsem bezradna a na gyndu chci jit jako v krajnim pripade.nemate s timto nekdo zksuenosti? diky predem za odpoved!!

Nejlepší odpověď
terry

Proč chceš jít na gynekologii jen v krajním případě? To opravdu nechápu. Máš zdravotní potíže a k lékaři jít nechceš? Myslíš, že laická pomoc bude lepší?

Další odpovědi
Drap

Navštívit gynekologa

Braník

http://www.go­ogle.cz/search?sou­rceid=navclien­t&aq=hts&oq=&hl=cs&i­e=UTF-8&rlz=1T4GGNI­_csCZ501CZ502&q=v%c3%bdt­ok+u+mlad%c3%bdch+d%c3%ad­vek
Doplňuji:
pozor na chlamydie

anonym

Na gyndu si každopádně zajdi. Kvasinky nebo přemnožené bakterie by to být neměly, to by to nejspíš svědělo.
Existují výplachy, které by mohly ovlivnit mikroklíma Tvého organizmu a mohly by Tě tohoto problému zbavit. Rozhodně bych ale nic takového neprováděla bez předchozí porady s lékařem. S kamarádkami se nesrovnávej, protože každý organizmus je jiný. I přes tyto potíže můžeš být naprosto zdravá.
Neodkládej to a na gyndu si zajdi co nejdřív.

briketka10

šla bych k lékaři, klidně s mamkou :O)

pusinka50

NENÍ NORMÁLNÍ mít výtok. Mazej ke gynekologovi, to samo o sobě opravdu nepřejde, dostaneš zřejmě Entizol, 3–5 granulí do pochvy a možná i něco jíst, a dostane tablety i zřejmě i tvůj partner, není to sranda a běž se ihned léčit, než to přejde v chronický zánět a budeš mít polízanici celý život