Sůwa

Vysvětlíte mi prosím záhadu?

Já to vidím tak, že tady straší. Pozorně se podívejte na hodnocení u následující otázky
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-charisma
Otázka stará 1451 dní, hodnotily mimo jiné >ontola< a >ocko<, které v té době zde ještě po těmito nicky nebyly registrovány. To ale není všechno – při najetí myší na hodnotitele se zobrazí o 1 uživatele víc, než je pod odpovědí uvedeno a ve všech případech se jedná o >annas<.
Já bych se tím nezabývala, kdyby právě na tuto otázku nebylo poukázáno v diskuzi. Jak je to možné?
Doplňuji:
Nevím, jak pozorně jste to četli, ale odpověď >annas< hodnotí i >ontola< a následně ji za dodatečné bodování kritizuje – viz diskuze:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-nejake-novinky-na-odpovedich-ohledne-hodnoceni-odpovedi
Tak to už mi vůbec hlava nebere, ale na odpovědích je asi možné všechno. Takže vážení, jděte se už s tím bodováním vycpat 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Jo tady se dějí věci. Nepřipadá mi to už ani divné. Patří to zřejmě ke koloritu těchto stránek. Nic si z toho nedělej, plno záhad je třeba i na slovenské verzi.Tam vede měsíční hodnocení uživatel, který za poslední měsíc dal jednu odpověď a získal za ni tři body. Minulý měsíc také vedl, aniž by za celých 30 ní vložil byť jedinou otázku či odpověď.
Spíše mi připadá zajímavé to, že u těchto záhad se vyskytují stále titíž uživatelé ať už pod svým nickem, nebo pod nickem narychlo zřízeným. Čas od času se jim zřejmě rozleží v hlavě, že nejde vše podle jejich plánů, tak začnou osočovat a napadat ostatní. Ještě štěstí, že tyto výpady jsou poslední dobou hlavně v diskuzích.

Další odpovědi
led

S vaší otázkou jsem sa obrátila na záhadológa ?!x?.
Odpoveděl mi:
„Záhada trojuhelníku Odpovědí je orientovaná a stylizovaná směrem z bodu A=lidská závist, bodu B=chamtivost a bodu C=vyzdvihování_vlas­tní_osoby směrem ke variabilnímu centrálnim bodu "Já nejlepší“. Těch Egocenter je několik a svádějí mezi sebou někdy laškovní, někdy krvavé souboje. Někteří přitom jedou hloubějí i za použití stroje času. No a kde se stína les, lítají i třísky, které někdy bolestivě zasáhnou i nevinné přihližející.„
Asi tolik z jeho odpovědi, za co mu děkuji.
PS.
prosím, neviděl tady někdo ten "Stroj času“?
Doplňuji:
…záhada je pre mňa skôr niečo iné. Asi s mojou otázkou: „Prečo, keď už začína kľud na tejto stránke sa tu znova začínajú rozvíjať rôzne Ericho_Dänikenovské a Ludviko_Součkovské teórie a vysvetlenia o rozmnožovaní bohov, či stopách mimozemských civilizácií v našom podvedomí“ budem musieť obrátiť na iného veľkého znalca záhad, mystiky a symbolov profesora Roberta Langdona. Dúfam, že pán profesor, kdesi v katakombách tejto stránky vypátra, možno pomocou pana Lelíčka i Sherlocka Holmsa, toho zlosyna, ktorý toto všetko spôsobuje.
Zatiaľ ich ponechajme pracovať a my sa venujme inej činnosti, pomáhať si navzájom radami, aj keď nedostaneme za ne odmenu. Radosť z pomoci inému, kto ju naozaj potrebuje to vynahradí.

Questman

Jsou tu někteří uživatelé, nebudu jmenovat, kteří mají často zlaté hodnocení a přitom jejich otázky ani odpovědi nedávají smysl, ve svých odpovědích často porušují pravidla tohoto serveru a vyjadřují se mimo téma a přesto jsou pravidelně v žebříčku TOP a jejich příspěvky i přes nahlášení nejsou mazány. Nj, jaký stát, takové odpovědi.cz :)

ahold

Nevysvětlím. Mě to taky hlava nebere. Když vidím výsledky za posledních 30 dnů, tak vždycky žasnu.

anonym

V době, kdy se rozmohlo dobodovávání, mi bylo napsáno, druhou jmenovanou, že co je na tom špatného, když boduje " skok v krasobruslení " , když se ji jeví otázka či odpověď jako užitečná ?!
P.S. Nechci se už v tom vrtat, zvlášť, když jsem dal slib!

zzzzz

No to teda čumím a pro Quentos dal hlas zzzz (což nejsem já, je to někdo kdo se registroval letos v dubnu!!!)
Doplňuji:
A ty tři číselné profily jsou také registrované letos v dubnu.
Úplný Bermudský trojúhelník.

iceT

Záhadám moc nerozumím,ale hodnotit starší otázky a odpovědi je možné i když je otázka uzamčená.Leckdy se tu vyskytne odkaz na otázku i odpověď hodně starou,o které třeba nevím,a když mi otázka přijde zajímavá nebo odpověď,tak ji samozřejmě ohodnotím,i když není aktuální.Zakázáno to sndad není.Zajímavé otázky i odpovědí si hodnocení zaslouží.
Takže nově příchozí snad nemají nakázáno nebo zakázáno prolízat historii odpovědí.Ovšem nevím jak je to s přídělem bodů a hodnocení u nováčků;já když jsem se registrovala,hod­nocení jsem si šetřila,jelikž denní příděl nebyl zrovna bohatý,a mezitím uběhlo dodneška velmi mnoho času.

redy

Já teda nevím vocogo – já taky palcuju otázky který sou starý,já je teda nevyhledávám ale stává se tu často, že někdo linkem upozorní na to, že otázka už tu byla, no a já ji votevřu a když se mě líbí odpovědi tak proč nedát palec/e.

Jestli sem úplně mimo mísu tak sorry

Doplňuji:
IceT promiň, trválo mě dlouho než sem to dosmolila :)

uccello

Asi bude potřeba vyházet celou starou gardu a vyměnit adminy, jinak to nevidím. To máte jako v politice.

anonym

Tento dotaz by měl být asi směřován spíše adminům, ale pravdou je, že se tady okolo bodování dějí skutečné záhady . Nejsi první a asi ani ne poslední, komu to vrtá hlavou. Není bez zajímavosti, že se většina „záhad“ stále děje pouze okolo určitých profilů.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-mi-tohle-vysvetli#discussion

Největší záhadou zatím byl husarský kousek, už notoricky publikovaný,
kdy annas pokládá otázku, annas odpovídá, annas označí otázku za „zajímavou“ a annas ohodnotí svou odpověď palcem…
Dokud se na této poradně budou udělovat body a dokud budou uživatelé, kteří tomuto hodnocení přikládají význam, nebude tady klid.

Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že v té dávné odpovědi je většina hodnocení od nových profilů,
které se zabývají jen dobodováváním annas, je to celé divné. Možná by věděla gagaga, iv nebo jak si teď říká.
Také je mi divné, že jsem narazila na záhadu, kdy je pod nějakou odpovědí uveden vyšší počet bodů než uživatelů, kteří body udělili. A u koho opět? Můžete hádat!

gagaga

Ontolo a bohemiko ..:) ja to vim.., ale nevim , proc neodpovite na to, kdyz se schazite s dr., proc se nekdy nedomluvite a neodpovite tady na to, proc se dobodovavate vy s nim ( sama sebe )..ted uz i ontolu 50 falesnymi nicky :)) vam jde jen lzive pomlouvani .poukazovani na druhe .takove : zlodej krici : chytte zlodeje :)
Jen nevim, jestli uz na tom dne byla i predtim, nebo vas tam stahl " nekdo " jiny..? Na to mi prosim jeste odpovezte :)

  • iv – 1 – 139 :)

gagaga

bohemiko, jeste me sem prosim hodte jeste jednou vsechny ty " moje " udajne profily .. :)
fantasmagorie me vzdycky pobavi .. :)
jsem blazen velkej, ale zas az takovej taky ne .. :)
i kdybych jich mela tolik, co jste vypsala , tak by to byla porad jen ctvrtina vasich a vaseho " sefa " :)
bez nich by jste pravdepodobne byla jeste dnes " jen " stribrna ..ale na druhou stranu : co bych ja za stribro dala .. :)

  • iv-

Sůwa

Pro nick ontola – tady není třeba admina, ale máš příležitost vysvětlit, PROČ jsi sama dodatečně dobodovala annas a pak ji za to kritizuješ !!!
Ve zmiňované otázce je i evidentní dobodování Quentose, jenže ten má dneska jiné starosti ( nebo radosti ), tak nic vysvětlovat nemůže 🙂

zjentek

barbakan: slib komu?? Tak ty tady nejsi sám sebou? No nic, odpověď si nech pro sebe

led

Myslím, že barbakana ctí dodržanie sľubu. Nezáleží na tom, či ho dal sám sebe, alebo inému.