iceT

Jsou nějaké novinky na odpovědích ohledně hodnocení odpovědí?

Chtěla jsem ohodnotit nějaké odpovědi,ale vyskakuje mi hláška,že daný uživatel dnes již obdržel maximální počet hodnocení,což snad kdysi platilo začátečníků a pokročilých,ale ne u zlatých a stříbrných.Ano, podobných otázek padlo více,ale nejsou aktuální odpovědi na ně.Děkuji.
Doplňuji:
No právě jsem taky hleděla,že nemůžu dát palec odpovědím všem,ale jen některým,protože takhle to vypadá,že je nepovažuju za užitečné,ačkoli zrovna ti dva odpovídající mají vždy odpovědi velmi dobré.Podobné nové otázky jsem si nevšimla,to se omlouvám.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Tak to abych začala šetřit na poznámkové papírky, až budu chtít dát někomu palec a už to nebude z nadbytku bodů ten den možné, tak abych si to poznamenala na další den a přivstala si, abych to stihla, než mě pár lidí zase v hodnocení předběhne?? Nebyly by na tomto serveru náhodou jiné věci na řešení, než množství udělených palců, kterými chce člověk odměnit někoho, kdo si dal s odpovědí práci a já se také z kvalitní odpovědi něco nového dozvěděla???

Další odpovědi
beer

Já už to řeším s podporou přes týden, napsali mně, že má dojít k těmto změnám, ale ještě by to fungovat nemělo – můj problém tedy stále řeší..Uvidíme.
Jo a nejsme sami – pouze mne zaráží, že napřed by přece měli změnit pravidla, oznámit to a pak teprve aplikovat !
Doplňuji:
Alespoň mně to zatím vychází tak, že jednomu uživateli mohu dát jen 5 palců denně, pak mám již od systému tu červenou hlášku.

anonym

iceT ten dotaz tu byl už včera – opakuji že se zavádí snížená možnost hodnotit odpovědi pro jednoho účastníka. Dříve to bylo 25 za jeden den, teď to má být 5.
Doplňuji:
Také jsem řešila s adminy neschopnost udělit některým uživatelům palec. Dovedu ale pochopit, že nové opatření je nějak třeba odzkoušet, než se celoplošně zavede do systému.
Sice stále zastávám názor, že moudřejší by bylo upustit úplně od bodování, ale uvidíme, co přinesou tyto změny.

zjentek

u mě nic, furt stříbro ,)

www

Oficielně žádné novinky nejsou, ale už minulý týden jsem si toho všimnul také, stejný problém. 5 palců pro jednoho a dál ani ťuk ☹
Doplňuji:
A tak nevím, ale je dost zajímavé a podivné, že ten problém má jen někdo.
Asi jsme zlobili 😁 Žádné napomenutí mně za celou dobu ale nepřišlo.

Diskuze k této otázce byla zrušena administrátorem.