Helpma

Studuji agropodnikání a chtěla bych studovat na vysoké veterinární škole. Jde to?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat.

Odpovědi
Best_holčina

Také jsem dřív chtěla na veterinu, jakmile jsem zjistila, že vše musím znát v latinských názvech, vzdala jsem to. Tím tě ale nechci odradit, zvířat je třeba. Jít by to mělo, ovšem neber mě za slovo. Nikdo není neomylný

Rokio

Ano. Po úspěšném zvládnutí maturitní zkoušky jde jít na jakoukoliv vysokou školu. Musíš ovšem zvládnout přijímací zkoušky a splňovat zdravotní požadavky.

ivzez

Proč by to nešlo.
Stačí vedle přípravy k maturitě zvládnout
i přípravu na přijímačky.