Pomoc2459

Doporučení na školu.

Jakou by jste mi prosím doporučili školu ?
Jsem v deváté třídě. Baví mě matematika, chemie a přírodopis. Nejdou mi cizí jazyky. Miluju zvířata,sport. Jsem z ústeckého kraje. Do budoucnosti bych chtěla pracovat nejvíce se zvířaty, životní prsotředí,…

Odpovědi
anonym

V předchozí otázce jsi měla jasno, teď váháš? (Mimochodem si zapamatuj, že správně je „my bychom, vy byste“). Pokud chceš pracovat se zvířaty a nejsi si jistá, že se dostaneš na vysokou, tak běž na střední školu se zemědělským nebo veterinárním zaměřením. Jestliže jsi studijní typ a máš předpoklady pro vysokoškolské studium, tak jdi na ten gympl. Možná že tam zjistíš, že s těmi jazyky na tom tak špatně nejsi.