Nedo

Vysoká škola, ze které mě nevyhodí, když tam nebudu chodit?

Nevzali mě letos na mojí vysněnou vysokou, tak potřebuju nějak přečkat ten rok, abych si mohl znovu podat přihlášku, ale nechci jít nikam pracovat, tak si potřebuji zachovat status studenta. Poraďte prosím nějakou vysokou, kde mě nevyhodí po prvním semestru, když tam nebudu chodit, popřípadě alespoň nějakou školu, kam bych musel chodit naprosto minimálně. Jen Praha a okolí

Nejlepší odpověď
Ella

na postup do dalšího semestru je nutné mít splněný určitý počet kreditů a složené zkoušky… takže smůla… fakt díky, že na takovýhle jako ty musíme my ostatní pracovat…

Další odpovědi
Drap

Tak takovou zřejmě nenajdeš

anonym

a keď ťa nevezmú ani na budúci rok?
nechovaj sa ako blbec a choď buď pracovať (tzv. škola života, aspoň budeš vedieť, o čom to je, život), alebo sa uč – žiadne vedomosti ti nikto nikdy nevezme. A možno ťa to začne aj baviť.
Takže si vlastne dopadol dobre, keď sa k tomu správne postavíš, máš možnosť získať skúsenosti, ktoré by si nezískal, keby ťa prijali.

Matthew

Tak dost oblíbené „tzv. na přečkání roku jak říkáte vy“ jsou nějaké pomaturitní jazykovky, ty jsou většinou na jeden rok. Do některých se právě nemusí chodit ani celý týden, máte třeba jenom pondělí a úterý. Ale připadá mi, že chcete být vyloženě někde zapsán za každou cenu, aby jste nemusel do práce nebo na ÚP. PS: tyhle školy docela stojí dost peněz, takže by vás ta práce bokem stejnak asi neminula ;)

led

Volá sa to „Vysoká škola prežitia na ulici“. V tejto škole máte len dve možnosti zvládnuť a prežiť, nezvládnuť a stane sa z vás …
Vyučujúci a skúšajúci vás radi uvítajú.