Avatar uživatele
panxnotdead

Vyrobili jste své drahé polovičce nějaký dárek?

Já jsem té své vyrobil keramické srdíčko, dřevěné srdíčko na klíče, které mi dalo strašnou práci, ale stálo to za to.. Teď se chystám na rozpůlené srdíčko a každej bude mít jednu polovinu :) Jestli si myslíte, že to sou kraviny, nedivte se, mě je 15 a jí 14 :D
Doplňuji:
A ještě sem jí samozřejmě dal svoje srdíčko :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, hanulka11, Damiana před 4207 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

ale to je moc pěkné cos vyrobil
mně srdíčko nikdo nevyrobil – mně dal to svoje

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

ještě jsem nepřišel na to, která polovička mého zadku je ta dražší, takže jsem jí nic nevyrobil
Doplňuji:
Damiana: myšleno to bylo tak, že pokud už padne otázka o drahé polovičce, zní to, jako by byla hrozná samozřejmost, že každej ňákou má :{(>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Dobrá práce:-)
Já třeba složila pro svého muže píseň, vyrobila jsem mu už spoustu „dobrot“,
On mi maluje obrazy, skládá básničky, udělal komiks o „příběhu“ naší lásky, vypěstoval pro mě speciální růže, je toho hodně. A pořád se překvapujeme nějakými neobvyklými dárečky…:-) Jo a vyrobili jsme si spolu taky (naše) Pexeso.

ad Quentos: Jestli je ti nejdražší tvá zadnice, s opětovanou láskou moc nepočítej. 🙂 Ta ti nadělí tak akorát vlka, hemeroidy nebo prostatu…:-)))
Doplňuji:
ad quentos: Ale vždyť já ti rozumím. 🙂 Jen tohle byla přímá nahrávka na smeč, nešlo odolat…:-)

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Jo ,kdysi sušák na prádlo z trubek. Nedávno dřevěnej zahradní domek,ovšem ne koupenej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Já jsem dnes svému maželovi upekla perník.
Je už třetí den v nemocnici s naší holčičkou, která měla vysoké horečky. Já tam za nimi nesmím, protože jako těhotná bych tam mohla něco chytit a oni leží na infekční klinice. Dnes jim tam tchánovi vezli nějaké věci, tak jsem upekla perník a poslala jim ho. Dostalo se mi za něj moc krásné vyznání lásky od nadšeného manžela 🙂
Vyráběj, takovéto dárky z lásky jsou nejlepší!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek