hapiky

Vyřešili jste už někdy nějakou záhadu, jejíž řešení se třeba později ukázalo jako prosté?

Cítili jste úlevu, či zadostiučinění?

Odpovědi
JájsemRaibek

Ano, celé dopoledne jsem nad tím přemýšlel a teprve při obědě, když jsem pohlédl na světlo jsem to pochopil a říkal si – hurááá :)

Kepler

Záhadu jsem sám neřešil, ale snažil jsem se zjistit možné příčiny právě zde. Před očima se mi bez nejmenšího podnětu rozletěl skleněný talířek na stovky malých kousíčků. Odpověď jsem našel od znalejších (špatná sklářská výroba – vnitřní pnutí). Úlevu jsem pocítil, protože sám jsem si to nedokázal vysvětlit. I k tomu jsou odpovědi.cz dobré.

led

Pri čítaní tejto stránky som nachádzala množstvo neriešiteľných záhad, ktorých riešenie bolo nakoniec veľmi jednoduché a prosté… a tá úľava pri tomto objave, slovom sa nedá ani vyjadriť…
Dnes ráno som napríklad riešila záhadu „aký je dnes deň?“ a pri tom stačilo pozrieť do kalendára, je sobota. Tá úľava, nemusím do práce…
Sú obdobia, kedy vyriešenie záhady prežitia z minimálneho príjmu je otázkou života. Po vyriešení každej tejto záhady a následného prežitia obdobia naozaj bola cítiť úľava všetkých zúčastnených.

Šidlo

odkiaľ ide ten hluk/smrad?

od susedov, nikdy nesklamú