bojnik1

Výpověď smlouvy od RK.

Ahoj !Nevíte náhodou někdo jak má vypadat výpověď exklusivní smlouvy od RK?Popřípadě jak má vypadat vzor.Dík!

Odpovědi
anonym

Na to nemusíš mít žádný vzor.
Stačí písemně poslat RK, že s ní uzavřenou exkluzivní smlouvu ...... ukončuješ k datu....... z důvodu.......
Projdi si nejdříve smlouvu, co je v ní uvedeno. Pokud budeš chtít vypovědět smlouvu bez řádného důvodu (nejlépe hrubá chyba na straně realitky – bohužel to mají ale většinou moc dobře ošetřeno, aby oni nebyli viníky), tak se Ti taková výpověď dost prodraží. Některé realitky si do smlouvy dávají procenta, jiné pevnou částku za předčasné ukončení smlouvy.
Pokud chceš smlouvu vypovědět z důvodu, že její platnost vypršela, tak uveď do výpovědi, že smlouva skončila k datu .......... a Ty nemáš nadále zájem její platnost prodlužovat. V tom případě se ještě mrkni opět do uzavřené smlouvy, jak dlouhá je v ní výpovědní lhůta. Běžně to bývá 1 – 3 měsíce.