RK poslána doporučeně i s dodejkou výpověď,ale RK tvrdí,že jí nedostala,nebo že dostala něco jiného!Co dělat?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Buď výpověď přinést osobně a nechat si ji potvrdit nebo poslat prostřednictvím datové schránky (http://www.da­toveschranky.in­fo/).

Další odpovědi
Jambalaya

Dle mého názoru RK v případném sporu s tvrzením, že dostala něco jiného moc neuspěje, neboť vy nemáte důvod jí něco jiného s dodejkou zasílat. A máte-li spolu nějaký spor, je více než jisté, že je toto tvrzení cílené.
Datovou schránku můžete použít v případě, že RK je právnická osoba.
Nevíme ale, o co se přesně jedná.