mosoj

Vypouštíte na zimu venkovní bazén ?

Majitelé venkovních bazénů. Troufnete si nechat bazén přes zimu plný vody ? Možná že odpovíte Bolákovi.

http://www.bazeny-morava.cz/clan­ky/zazimovani-venkovniho-bazenu

Nejlepší odpověď
badisko

nee na dne se nechava trochu vody…

bolak

nešlo o bazén, ten se mi stejně nevejde do mrazáku :)

manon

Už jsi tu flašku úspěšně rozmrazil?

bolak

Ještě ne, a byla to sklenice, ale mosoj mi to zřejmě nevěří a myslí si že si z něho dělám šprťouchle, a proto reaguje tím že založí otázku na podobný téma, ale která je úplně o něčem jiném, a zároveň mě v ní zmíní a vyzve dav, aby mě vyvedl z omylu a ukázal jak jsem pitomej :)

mosoji, tady sem ti udělal obrázek, abys mi to konečně uvěřil > http://img.pic­tureup.cz/08012013­/3a1715fb03cb4e050d77c2f­4b8ab971b66eeb50d­.jpg

já chci jen vysvětlit, proč to nakonec neprasklo, když jste všichni do jednoho říkali že to praskne, nic víc :) díkec

manon

Já se ptám proto, že třeba se až potom ukáže, že přece jen praskla :) Jinak jsem ale fyzik – praktik na baterky a ještě vybitý, tak mne tak berte :)
A já neříkala, že praskne – poctivě jsem se zdržela hlasování, protože vím, že ač něco vím, je to žalostně málo :)

bolak

tak zejtra ji teda nechám romrazit a uvidímě, třeba bude mít nakonec pravdu brillant..

ale jestli mě praskne tak si mě nepřej!! :) to bych ji radši měl celej život v mražáku v domnění že je oukej, viz Schrödingerova čičí

manon

Jestli praskne, pošlu Ti novou :) Ta kočka mi zamotala kebuli – musím si to přečíst pomalu a k tomu celou kvantovou teorii… to Ti možná ani tu novou flašku nepošlu – nebudu mít čas :)

manon

Schrödinger mne trochu naštval, že tam posadil kočku, myslím, že krysa by byla vhodnější – asi vycházel z toho, že u krysy by nikoho nezajímalo, v jakém stavu se právě nachází :) Jinak dobrý :)

bolak

není to ztráta času, to googleješ všechno co napíšu, ve snaze pochopit co tím chtěl author říct? :)

manon

Všechno ne…většinu toho, co napíšeš, znám :D, ale tuhle číču jsem neuměla zařadit. A zvědavá, to já jsem a rozumět, co chtěl autor říci, bych taky chtěla :)