Avatar uživatele
mosoj

Vypouštíte na zimu venkovní bazén ?

Majitelé venkovních bazénů. Troufnete si nechat bazén přes zimu plný vody ? Možná že odpovíte Bolákovi.

http://www.bazeny-morava.cz/clan­ky/zazimovani-venkovniho-bazenu

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, Sůwa před 4126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

nee na dne se nechava trochu vody…

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

nešlo o bazén, ten se mi stejně nevejde do mrazáku :)

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Už jsi tu flašku úspěšně rozmrazil?

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Ještě ne, a byla to sklenice, ale mosoj mi to zřejmě nevěří a myslí si že si z něho dělám šprťouchle, a proto reaguje tím že založí otázku na podobný téma, ale která je úplně o něčem jiném, a zároveň mě v ní zmíní a vyzve dav, aby mě vyvedl z omylu a ukázal jak jsem pitomej :)

mosoji, tady sem ti udělal obrázek, abys mi to konečně uvěřil > http://img.pic­tureup.cz/08012013­/3a1715fb03cb4e050d77c2f­4b8ab971b66eeb50d­.jpg

já chci jen vysvětlit, proč to nakonec neprasklo, když jste všichni do jednoho říkali že to praskne, nic víc :) díkec

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Já se ptám proto, že třeba se až potom ukáže, že přece jen praskla :) Jinak jsem ale fyzik – praktik na baterky a ještě vybitý, tak mne tak berte :)
A já neříkala, že praskne – poctivě jsem se zdržela hlasování, protože vím, že ač něco vím, je to žalostně málo :)

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

tak zejtra ji teda nechám romrazit a uvidímě, třeba bude mít nakonec pravdu brillant..

ale jestli mě praskne tak si mě nepřej!! :) to bych ji radši měl celej život v mražáku v domnění že je oukej, viz Schrödingerova čičí

před 4126 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Jestli praskne, pošlu Ti novou :) Ta kočka mi zamotala kebuli – musím si to přečíst pomalu a k tomu celou kvantovou teorii… to Ti možná ani tu novou flašku nepošlu – nebudu mít čas :)

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Schrödinger mne trochu naštval, že tam posadil kočku, myslím, že krysa by byla vhodnější – asi vycházel z toho, že u krysy by nikoho nezajímalo, v jakém stavu se právě nachází :) Jinak dobrý :)

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

není to ztráta času, to googleješ všechno co napíšu, ve snaze pochopit co tím chtěl author říct? :)

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Všechno ne…většinu toho, co napíšeš, znám :D, ale tuhle číču jsem neuměla zařadit. A zvědavá, to já jsem a rozumět, co chtěl autor říci, bych taky chtěla :)

před 4125 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek