Pokročilý

Vyplatí se koupit repasovaný notebook za 5000 Kč a jak dlouho vydrží ?

Mám netbook, který jsem kupoval za 5500 Kč a byl se systémem Windows Xp. Tento netbook má jen 1GB RAM a 1Ghz procesor. Vyplatí se koupit lepší, ale repasovaný netbook v Gigacomputer za cenu 5000 Kč s Windows 7 Home Premium, protože na nový notebook nemám peníze- v Alze stojí notebook 8000 Kč a ještě si musím koupit OS.- Můžu dát za notebook maximálně pět tisíc. Myslíte, že si ho mám koupit a jak dlouho vydrží? Nevadí mi, že bude použitý.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Koupila jsem repasovaný notebook,
počítala jsem, že mi vydrží tak dva až tři roky
a pak že si koupím výkonnější.

Omyl, slouží už sedmý rok ...

Další odpovědi:

1. jak dlouho vydrží nikdo neví
2. zda se koupě vyplatí také nikdo neví - protože o notesu nepíšeš vůbec nic
3. nepíšeš ani nic o provozovaném SW
___
Hele - mám si koupit ojetý auto za 100 tis.? - co myslíš?? - a jak dlouho vydrží??

Zlatý

Tak pokud nepotřebujete nic extra výkonného, tak by Vám měl ten netbook stačit. A pokud jde o konec podpory Windows XP, zas bych to tolik neprožíval, Windows bude sice zranitelnější, ale pokud jste opatrnější, neviděl ybch zásadní problém.

Jinak není problém někde sehnat výhodně Windows 7 Starter, což je speciálně vyladěný systém pro takovéto netbooky -má snížené nároky než vyšší edice Windows 7. Když tak mně napište, mohu Vám o tom napsat více a poradit s upgradem.

Co se týká repasu - repasují se pouze kvalitní věci - ty méně kvalitní tolik nevydrží. Takže nákupem repasu chybu neuděláte. U nás repasujeme hlavně notebooky Dell, HP a IBM (řada ThinkPad).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.