Avatar uživatele
verunka483

Jak dlouho vydrží notebook?

jak dlouho vyrdží notebook acer?? myslím jak dlouho vydrží jet tak rychle i internet a tak… kolik let přibližně? díííky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, Heřman, Evženie před 4455 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Tak to je individuální. Mám notebook 11 let, a to jsem ho dostala jako již použitý. Netuším jak dlouho ho měl můj předchůdce. Funguje dodnes, i když je pomalý a než bych čekala, až se rozjede, tak raději pracuji na pevném počítači. Měl pořizovací cenu skoro 40 tisíc. Ceny šly rychle a výrazně dolů, ale zdá se, že s nimi jde dolů i životnost notebooků. Kamarádce vydržel 6 let.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Co to je za dotaz? Musela bys uvést konkrétní typ, neboť jsou různé rozdíly v kvalitě a tím i výdrži. Obecně vzato jsou Acery jedni z těch horších NTB. Hodně to také ovlivní, jak se k němu budeš chovat, jestli ho budeš přenášet, zažije hodně tvrdších otřesů, teplotních výkyvů apod. Obecně bych tuto značku nedoporučoval. Pokud chceš levný NTB, vzal bych spíš nějaké HP v ceně okolo 10–12 tis. A pokud ho nehodláš přenášet, tak si spíš pořiď normální stolní PC, budeš mít za míň peněz, víc muziky, lepší větší monitor na filmy a lépe se takové PC upgraduje. Ale záleží k čemu to PC potřebuješ.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Heřman

Podle mě se to nedá určit záleží jak dlouho na něm pracujete a jak ho zatěžujete prací potom by se to možná šlo nějak určit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RomanP

podle toho jak se k němu budeš chovat tak dlouho ti vydrží.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek