Pokročilý

Jak dlouho vydrží notebook?

jak dlouho vyrdží notebook acer?? myslím jak dlouho vydrží jet tak rychle i internet a tak... kolik let přibližně? díííky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Tak to je individuální. Mám notebook 11 let, a to jsem ho dostala jako již použitý. Netuším jak dlouho ho měl můj předchůdce. Funguje dodnes, i když je pomalý a než bych čekala, až se rozjede, tak raději pracuji na pevném počítači. Měl pořizovací cenu skoro 40 tisíc. Ceny šly rychle a výrazně dolů, ale zdá se, že s nimi jde dolů i životnost notebooků. Kamarádce vydržel 6 let.

Další odpovědi:

Zlatý

Co to je za dotaz? Musela bys uvést konkrétní typ, neboť jsou různé rozdíly v kvalitě a tím i výdrži. Obecně vzato jsou Acery jedni z těch horších NTB. Hodně to také ovlivní, jak se k němu budeš chovat, jestli ho budeš přenášet, zažije hodně tvrdších otřesů, teplotních výkyvů apod. Obecně bych tuto značku nedoporučoval. Pokud chceš levný NTB, vzal bych spíš nějaké HP v ceně okolo 10-12 tis. A pokud ho nehodláš přenášet, tak si spíš pořiď normální stolní PC, budeš mít za míň peněz, víc muziky, lepší větší monitor na filmy a lépe se takové PC upgraduje. Ale záleží k čemu to PC potřebuješ.

Pokročilý

Podle mě se to nedá určit záleží jak dlouho na něm pracujete a jak ho zatěžujete prací potom by se to možná šlo nějak určit.

Bronzový

podle toho jak se k němu budeš chovat tak dlouho ti vydrží.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.