verunka483

Jak dlouho vydrží notebook?

jak dlouho vyrdží notebook acer?? myslím jak dlouho vydrží jet tak rychle i internet a tak… kolik let přibližně? díííky

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to je individuální. Mám notebook 11 let, a to jsem ho dostala jako již použitý. Netuším jak dlouho ho měl můj předchůdce. Funguje dodnes, i když je pomalý a než bych čekala, až se rozjede, tak raději pracuji na pevném počítači. Měl pořizovací cenu skoro 40 tisíc. Ceny šly rychle a výrazně dolů, ale zdá se, že s nimi jde dolů i životnost notebooků. Kamarádce vydržel 6 let.

Další odpovědi
Alesh

Co to je za dotaz? Musela bys uvést konkrétní typ, neboť jsou různé rozdíly v kvalitě a tím i výdrži. Obecně vzato jsou Acery jedni z těch horších NTB. Hodně to také ovlivní, jak se k němu budeš chovat, jestli ho budeš přenášet, zažije hodně tvrdších otřesů, teplotních výkyvů apod. Obecně bych tuto značku nedoporučoval. Pokud chceš levný NTB, vzal bych spíš nějaké HP v ceně okolo 10–12 tis. A pokud ho nehodláš přenášet, tak si spíš pořiď normální stolní PC, budeš mít za míň peněz, víc muziky, lepší větší monitor na filmy a lépe se takové PC upgraduje. Ale záleží k čemu to PC potřebuješ.

Heřman

Podle mě se to nedá určit záleží jak dlouho na něm pracujete a jak ho zatěžujete prací potom by se to možná šlo nějak určit.

RomanP

podle toho jak se k němu budeš chovat tak dlouho ti vydrží.