Vypíná se mi noťas

Mám problém. Vypíná se mi notebook sám od sebe.Hraju hru třeba, nebo jsem na internetu a ze vteřiny na vteřinu se vypne sám.
Včera se mi to stalo poprvé při hraní hry (mmorpg lol) a od té doby se mi vypíná sám od sebe třeba i 3 x za den.
Domníval jsem se, že můžu mít v pc třeba vir nebo nějakou hrozbu, která způsobuje vypnutí, tak jsem antivirem (Eset smart security 6) prošel kontrolně noťas. Vše je teď vyčištěný takže ok.
Ale stejně se někdy vypne a já nevím proč?
Nevíte, prosim Vás, někdo, proč se mi vypíná??

Odpovědi:

Zlatý

Nepřehřívá se? Když paříš náročnou hru, ne každý počítač to utáhne. Pak se přehřívá a nakonec ho teplotní čidlo z důvodu ochrany samo vypne. Pokud ale ti to dělá i při pouhém serfování, pak je to divné. Musel bys mít hodně zanesený větrák. Ještě mě napadá, teď jsou ty hice, jestli to s tím taky nesouvisí.

Přehřívá se, protože je vedro. Zkus se podívat na teplotu. Mně za poslední dva dny také počítač občas vypne.

Taky jsem měl notebook,Asus nebyl sice nic moc ale Lol mi utáhl.Měl jsem stejnej problém,prostě ty základní chladiče to nezvládali-koupil jsem si tuhle podložku http://www.alza.cz/… a dokonce se mi i v Lol o trošku zvýšil počet FPS :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.