Bublinnka

Proč se mi vypíná notebook???

Dobrý den, poslední dobou se mi z ničeho nic začíná vypínat notebook. Někdy nejde ani spustit, někdy se spustí, naskočí na na obrazovce nějaká čísla a pak se zase vypne. Čím to je?
Doplňuji:
Hry nehraju, a noťas mám na stole :)
Jde o to, že on nejde prostě zapnout. Někdy se umoudří a zapne se, ale až tak na pátý pokus

Nejlepší odpověď
Berušinka

Přehřívá se – nehraj v tomhle horku žádné složité hry a šetři ho =)

Zkus profouknout i větráček … a hlavně ho neber do postele – peřinou ucpeš ty dírky od větráčku a zas se ti vypne…
Doplňuji:
Tak je přehřátý i tak – nemáš ho na sluníčku?

Kdyby si s tím měla přes léto problémy, tak zkus toto: http://www.ali­enmode.cz/cs/ca­talog/Chlad%C3­%ADc%C3%AD_po­dlo%C5%BEka_pod_no­tebook_usb

Další odpovědi
Alesh

Je tam něco po…ný a takhle na dálku ti nikdo neporadí, vezmi ho do servisu, resp. pokud je v záruce, tak ho reklamuj.

151kbar151

Nemáš tam vira? Nainstaluj si AVG 10.0 a Superantispyware free a otestuj PC. Pak nevím. Nebo www.nejdeto.cz tam ti poradí zdarma technik.

Hlada

Ta čísla opište nebo vyfoťte. Třeba budeme z toho moudřejší.