Bronzový

Vypadá tuten obrázek aspoň trochu profesionálně???

http://www.nadapenny.com/…
zkoušel sem si focení a upravování obrázků v mobilu, takže sem to fotil i vylepšoval (kontrast, barvy.........) a chtěl bych vědět, jestli to vypadá aspoň trochu profi.....
Doplňuji:
Nebylo to určený na vyfocení ničeho..... prostě sem vyfotil.... mymochodem tuto můžete vidět v Klatovech asi 500m nad prodejnou Citroenu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nic k tomu nebudu komentovat,ale můžeš srovnat s profesionálem.Pak můžeš zjistit jestli je aspoň trochu profi ta tvoje.

http://img.nadapenny.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

pokud jste fotil tu trávu, pozadí (rozmazané hory a obloha) je zbytečné.

pokud ty hory - tak je to rozmazané, špatně zaostřené.

Pokročilý

obloha je příliš chudá,měl sis počkat na lepší kontrast,lavička z toho nádherně vystupuje,to se ti povedlo a ta tráva do toho zasahuje taky přirozeně celkově ta fotka ale působí dost chudě a jednotvárně

Zlatý

Profík ti tam natuty najde milion chyb, ale já jsem na fotografování pako/laik/analfabet/negramot/a td atd atd - a mě jako pakovi se to líbí. Docela dost :)
Ten spodek možná "září" až příliš, ale jako celek to působí zajímavě a harmonicky. Zvlášť ta lavička tam je úžasná! :)

Bronzový

to pozadí bych asi také viděla raději ostřejší, přijde mi zvláštní i ten pohled fotografa - foto prováděné vleže z trávy? Možná bych alespoň trochu natočila tu lavičku, aby byla více na fotce vidět - je tam zajímavá (a kdyby byla třeba rozbitá, zaujala by mě ještě víc) :-)

Zlatý

prostě jsi vyfotil, nijak jsi nezaměřoval normální fotka ale profi není -nezlob se ,je to jako bych fotila třeba já

Zlatý

Autor toho obrázku zřejmě pod vlivem zrovna zakopl a v pádu mimoděk exponoval. Profík by to napravil velmi jednoduše - "obrázek" by nekompromisně smazal.

Bronzový

Mně se líbí ta zaostřená část dole(vpředu).Zbytek je děsný...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.