Miroslavst

Vyměnili jste starou a okoukanou

kuchyň za novou? Nebo nad tím uvažujete?
A co na to váš partner, chtěl(a) by novou?

Nejlepší odpověď
iq

No já když jsem chtěl novou kuchyń, tak jsem si ji navrhl a udělal malé výběrové řízení.Ale zhrozil jsem se nad těma cenama.Nakonec jsem to vyřešil tak,že jsem si koupil profi pilu a ostatní potřebné nářadí a kuchyň si vyrobil sám.Všechno se mi zaplatilo v té jedné kuchyni a ještě to vyšlo levněji.No a jelikož jsem se to hezky naučil,tak mám taky komplet novou ložnici,i oby­vák.A kuchyně už jsem dělal 3 další:-) .Ale je to jen hoby.

Další odpovědi
BEAES

Mluvíme tu opravdu o kuchyni??

anonym

u tebe člověk nikdy neví kdy mluvíš nebo spíš píšeš vážně a kdy si děláš legraci,tak jestli máš skutečně na mysli kuchyn určitě bych chtěla novou

Mili @

Já bych chtěla nového…
😁

fijalka

jo jo můj manžel už má novou

Miroslavst

Ano, o kuchyni mluvíme.

BEAES

My jsme si novou pořídili na jaře, mám krásnou zelenkavo-bílo-černou kuchyň.