František77

Výměna motoru po 2 letech a 5 týdnech?

Včera mi že servisu oznámili,že musí vyměnit motor potom co přestal mazat a zadreli se 2 válce. Nic diagnostika neukazovala, auto napsalo chyba motoru, vypněte motor. Auto bylo servisovano dle požadavků výrobce je 2 roky a 5 týdnu staré. Jak postupovat,poraďte.

Odpovědi
elkon

Pokud bylo servisováno v autorizovaném servisu a je jistě v záruce, tak je to jasná volba. Jinak si můžete nechat udělat opravu někde u solidního neznačkového servisu, kde se mohou pokusit udělat výbrus. Ale je podivné, že při správném servisu se toto stane. Mohla by to pak být výrobní závada.

Schluker

Zkusim si tipnout.. Mazda?