TýnuŠš

Výkonnost iPHONE ČI Samsungu galaxy S4

Ahoj…chtěla jsem se zeptat na váš názor..myslíte si že je lepší ve výkonnosti iPhone 4s nebo samsung galaxy s4 ?díky…

Nejlepší odpověď
Bedy

Pozor na pojmy výkonnost a rychlost – není to totéž. Ano, Windows Phone je opravdu nejrychlejší, nejpohodlnější operační systém, potvrzují to různé testy nebo právě akce Sejmul mě Windows Phone, ale co se týká výkonnosti, tam jde o výkon komponent – zejména procesoru (i toho grafického).

V tomto případě je výkonnější Samsung Galaxy S4 oproti iPhone 4S. Nicméně plynulejší a pohodlnější používání nabídne iPhone 4S, hlavně díky operačnímu systému, který je vyladěný. Takže pokud Vám jde o toto, tak určitě doporučím iPhone.
Je-li však výběr otevřenější, zkuste kouknout po nějakém tom Windows Phone telefonu jako je například Nokia Lumia 920, která stojí nějakých 7 tisíc a v současné době je to snad nejvýhodnější chytrý telefon v poměru cena/výkon.

Další odpovědi
Majkl95

Ne já to vím :D určitě iPhone páč nemá sekající se Android :D ale nejvýkonější je Windows Phone ;) je dost úsporný a vyladěný ;)

Zdroj: http://mywindow­s.cz/item/v-98-byl-windows-phone-rychlejsi-nez-konkurence-nyni-se-soutezi-i-v-cr

CherryR

Myslím si že je výkonější Samsung Galaxy S4, protože má čtyřjádrový procesor a má operační pamět 2GB
a iPhone 4S je jen dvoujádrový a má operační pamět jen 512Mb a ještě k tomu iPhone nemá možnost rozšíření paměti, což to u samsungu lze až do 64Gb
Já kdybych si měl vybírat mezi těmito mobily tak si na 100% vyberu samsung galaxy s4 … ale je to na Vás