Pokročilý

HTC One VS. Samsung Galaxy S4 VS. Sony Xperia Z

http://www.youtube.com/…
JAKÝ?

Doplňuji:
Tak od mobilu očekávám hl. rychlost, velkou paměť, super foťák, kvalitní zvuk na přehrávání písniček nebo filmů, dobrá odolnost ( jen aby se hned nepoškrábal), možnost výměnných krytů.... a dál už je mi to jedno. Nejvíce mi jde asi o kvalitu foťáku a zvuku :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Zlatý

HTC One

Bylo by dobré říci, jaké funkce budete používat a jaké jsou pro Vás prioritní. Někteří požadujíc výbornou GPS navigaci, někdo zas rád fotí a natáčí videa, tak by rád nějaký kvalitní mobil v této oblasti, jiný zas požaduje trošku větší odolnost, někdo si rád pouští pusu na špacír a ocenil by větší výdrž baterky atd. atd.

Já osobně lidem doporučuji se spíš podívat na mobil s operačním systémem Windows Phone, který je svižnější, nepotřebuje tak výkonný mobily a navrhc WP je podle mého názoru hezčí a přeheldnější. Je to jen věc názoru, někdo jiný zas dá přednost "konzervativnějšímu" vzhledu iOS či Androidu.

Schválně se zkuste podívat na toto video, kde je to porovnané: http://www.youtube.com/…

Ale jak píši výše - bude fajn, když nám napíšete, co od mobilu požadujete, zejména tedy jaké funkce no. Podle toho se bude mobil vybírat mnohem lépe.
Chcete-li prostě jen nejlepší mobil na trhu, tak zapomeňte na Samsung nebo HTC, ale kupte si Nokii lumii 920 nebo si počkejte na lehčí Lumii 925. To je opravdu fajnovej mobil a získal řadu ocenění, třeba Gizmodo Australia - Best Mobile Phone of 2012, Readers Choice Award nebo CNET - The Best High End Smartphones.

Klidně se nebojte mi napsat vnitřní poštou
Doplňuji:
Samsungy opravdu trpí snadným poškrábáním, do toho bych nešel. HTC jsou vesměs dobré mobily, ovšem nejlepší jsou podle mých zkušeností a názoru Nokie.

Jinak HTC One s Windowsem není a pokud to je nainstalované přes root, tak se nedivím, že je to problematické.
A je velký rozdíl mezi Windows Mobile a WIndows Phone. Řada lidí ty systémy hází do jednoho pytle, ale Windows Phone je úplně jiný, je to kompletně překopaný systém. A výborný. Sám ho mám na mobilu (Nokia Lumia 800) a jsem velice spokojený.

Další odpovědi:

Samsung Galaxy S4

Bronzový

HTC One

HTC .. je z kovu .. proste za ty prachy to dela dojem kvality. Se samsungem nejsem spokojen a poskrabal se pomerne lehce. Navic si myslim ze je S4 az moc velke do ruky. HTC je proste solidne provedene a ovladani meli vzdy lepsi (sense) mno a ma lepsi zvuk apod.

Bronzový

HTC One

Stříbrný

HTC One

ono je to skoro jedno...všechno jsou to dobré telefony...ale v žádném případě, bych si už v životě nekoupila telefon s win (je to systém na dvě věci)...teď mám HTC one...ale bohužel s win...a fakt už ho nechci ani vidět...

Sony Xperia Z

Doplňuji:
Nejlíp podle mě Iphone 5.

HTC One

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.