Zlatý

Výklad karet.

Právě mám před sebou balíček karet. Chtěla bych se zeptat, jak si mám vyložit budoucnost? Kolik mám vyložit karet a co jaká barva a znak znamená?

Né, že bych tomu zase tak moc věřila, ale ze zvědavosti bych to chtěla zkusit.

Předem děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Je lepší spíš vycházet z instinktu a nějak tak z "konvencí" - kupříkladu každé číslo má nějaký význam... např. eso = jednička, začátek, výhra apod, dvojka = dvojice, pár; trojka = něco osudového (tři sudičky, tři přání, do třetice všeho); šestka = spíš nešťastná, sedmička = šťastné číslo... atd. A pokud máš nějaký oblíbený nebo naopak neoblíbený číslo, tak i to určitě má význam.
Jinak klasika: král = výrazný, asi starší muž (otec nebo starší partner), kluk = mladý muž, chlapec, dáma = nějaká významná žena (matka apod).
Barvy se tuším dají přiřadit i k jednotlivým živlům a jejich vlastnostem:
- piky / listy = mužský princip, vzduch; nestálost, neklid, duševní činnost, myšlenky
- kříže / žaludy = mužský princip, oheň; vůle, kreativita, práce, vytrvalost
- srdce - ženský princip, voda; láska, city a vztahy,
- káry / kule - ženský princip; země; materiálno - finance, majetek

Chce to kombinovat jednotlivý významy, dívat se na okolní karty... a hlavně se řídit instinktem a tím, co Tě napadne. Karty se dají vykládat různě - třeba nejjednodušeji tři: první je minulost, druhá je přítomnost, třetí může naznačit budoucnosti (nebo to, co od ní čekáš atd).
Jinak se to blbě popisuje, ale spousta výkladů se dá najít na netu - třeba tady: http://www.relaxia.cz/…

Další odpovědi:

Bronzový

Za barvy a čísla si dosaď své vlastní významy - jaký pocit v Tobě vzbuzují. Můžeš začít třeba se třemi. Např. 1. Současný stav 2. Důvod tohoto stavu 3. cesta ke změně. Fantazii se však meze nekladou. Uvidíš, že Tvé závěry budou stále přesnější. Neboj se si "vymýšlet"

Zlatý

Pokud o tom nic nevíš, tak Ti to asi moc nepůjde, chce to malinko nastudovat, mohla bych se Ti mrknout, já vykládám Tarot a Lenormand, zatím se učím, ale docela mě chválí. Chce to konkrétní otázky.

Bronzový

Souhlas s BEAES, před tím než se začneš učit vykládat karty, bys měla nastudovat alespoň něco o živlech a energiích.

Pokročilý

Já tomuhle moc nevěřim. "D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.