Avatar uživatele
BEAES

Myslíte, že se dá věřit kartářkám??

Nebo kartářům, máte s tím někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym před 5173 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

rozhodně ano, karty nelžou. Ale jak kterým – jsou dobří kartáři(-ky) a špatní kartáři(-ky). Vůbec nejlepší jsou takoví (sám jsem jednu takovou kartářku zažil), kteří používají karty jen jako zástěrku a namísto toho jsou obdařeni zvláštním darem a vaši budocnost vidí, aniž by museli konzultovat jakoukoli pomůcku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Odpovím otázkou: Dá se věřit prorokům? Nebo si lidé až po tom co se to stane přiřadí (upraví jeho proroctví) k obrazu svému, aby to tak nějak pasovalo.
Něco se (říká se) vyplnilo, ale není to náhodou jen to upravení k obrazu svému?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To je myšleno asi vážně,že? Nicméně je dost lidí,kteří zcela věří,že např.postavení planet
určuje jejich osud.Tzv. „lógr“ z kávy taky není špatný.Karty,hádání z ruky,vrh kostkami,je toho dost.Ovšem tvrzení:„Jaký si to
uděláš,takový to máš“- nestálo by to za úvahu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Mojí matce jedna předpověděla nejen budoucnost ale i minulost a hodně věcí byla pravda.Jinak bych nikdy ke kartářce nešel protože se bojím co by mi řekla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Já byla u dvou kartářek,poprvé v 16 letech a vše se vyplnilo,podruhé o 20 let později u jiné kartářky a nevyplnilo se nic,stálo mě to 200kč.U té první jsem platila jen 5kč.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Te co to umi se zcela urcite verit da.Kamarad byl pred lety ve Venezuele,nebo Columbii-nevim presne kde,a rikal mi,co mu predpovedel mistni šaman.Ja se tomu co mi rikal trosku smal,protoze to byly veci,ktere mi k nemu proste nešly.Jenze ono se to vyplnilo s odchylkou asi 1–2 let.Holt jsou veci,ktere „normalne smyslejici“ clovek nemuze pochopit proc to tak je a jak to tak muze byt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Nezavrhuju je zcela,ale 100procentně nevěřím.Navíc dobrý psycholog udělá skoro totéž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

jenom vas obiraji o prachy .. nemuzou cist budoucnost z karet a podobne .. je to o nahode ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

záleží na tom jak které já znám kartářku už rok a vše co mi vždy vyložila se mi splnilo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Podobným lidem nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Mě karty nikdy nevyšly, jen čtení z ruky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana13

Ano. Pokud nevíte nebo se rozhodujete zkuste paní Martinu Astragal, zdá se mi dobrá a líbí se mi taky, že nemá stanovenou částku za výklad, je to na člověku. Byla jsem u ní několikrát a zatím se mi vše splnilo… je z Brna (má i webovky „astragal“). Číslo na ni je: 720 116 381. Pá. J.

před 4433 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek