Zlatý

Myslíte, že se dá věřit kartářkám??

Nebo kartářům, máte s tím někdo zkušenost?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

rozhodně ano, karty nelžou. Ale jak kterým - jsou dobří kartáři(-ky) a špatní kartáři(-ky). Vůbec nejlepší jsou takoví (sám jsem jednu takovou kartářku zažil), kteří používají karty jen jako zástěrku a namísto toho jsou obdařeni zvláštním darem a vaši budocnost vidí, aniž by museli konzultovat jakoukoli pomůcku.

Další odpovědi:

Zlatý

Odpovím otázkou: Dá se věřit prorokům? Nebo si lidé až po tom co se to stane přiřadí (upraví jeho proroctví) k obrazu svému, aby to tak nějak pasovalo.
Něco se (říká se) vyplnilo, ale není to náhodou jen to upravení k obrazu svému?

To je myšleno asi vážně,že? Nicméně je dost lidí,kteří zcela věří,že např.postavení planet
určuje jejich osud.Tzv. "lógr" z kávy taky není špatný.Karty,hádání z ruky,vrh kostkami,je toho dost.Ovšem tvrzení:"Jaký si to
uděláš,takový to máš"- nestálo by to za úvahu?

Zlatý

Mojí matce jedna předpověděla nejen budoucnost ale i minulost a hodně věcí byla pravda.Jinak bych nikdy ke kartářce nešel protože se bojím co by mi řekla.

Pokročilý

Já byla u dvou kartářek,poprvé v 16 letech a vše se vyplnilo,podruhé o 20 let později u jiné kartářky a nevyplnilo se nic,stálo mě to 200kč.U té první jsem platila jen 5kč.

Zlatý

Te co to umi se zcela urcite verit da.Kamarad byl pred lety ve Venezuele,nebo Columbii-nevim presne kde,a rikal mi,co mu predpovedel mistni šaman.Ja se tomu co mi rikal trosku smal,protoze to byly veci,ktere mi k nemu proste nešly.Jenze ono se to vyplnilo s odchylkou asi 1-2 let.Holt jsou veci,ktere "normalne smyslejici" clovek nemuze pochopit proc to tak je a jak to tak muze byt.

Stříbrný

Nezavrhuju je zcela,ale 100procentně nevěřím.Navíc dobrý psycholog udělá skoro totéž.

Pokročilý

jenom vas obiraji o prachy .. nemuzou cist budoucnost z karet a podobne .. je to o nahode ..

Zlatý

záleží na tom jak které já znám kartářku už rok a vše co mi vždy vyložila se mi splnilo

Stříbrný

Podobným lidem nevěřím.

Bronzový

Mě karty nikdy nevyšly, jen čtení z ruky.

Diskuze k otázce

Jana13

Ano. Pokud nevíte nebo se rozhodujete zkuste paní Martinu Astragal, zdá se mi dobrá a líbí se mi taky, že nemá stanovenou částku za výklad, je to na člověku. Byla jsem u ní několikrát a zatím se mi vše splnilo.... je z Brna (má i webovky „astragal“). Číslo na ni je: 720 116 381. Pá. J.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 474
Zlatý marci1 460
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.