BEAES

Myslíte, že se dá věřit kartářkám??

Nebo kartářům, máte s tím někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
quentos

rozhodně ano, karty nelžou. Ale jak kterým – jsou dobří kartáři(-ky) a špatní kartáři(-ky). Vůbec nejlepší jsou takoví (sám jsem jednu takovou kartářku zažil), kteří používají karty jen jako zástěrku a namísto toho jsou obdařeni zvláštním darem a vaši budocnost vidí, aniž by museli konzultovat jakoukoli pomůcku.

Další odpovědi
Miroslavst

Odpovím otázkou: Dá se věřit prorokům? Nebo si lidé až po tom co se to stane přiřadí (upraví jeho proroctví) k obrazu svému, aby to tak nějak pasovalo.
Něco se (říká se) vyplnilo, ale není to náhodou jen to upravení k obrazu svému?

anonym

To je myšleno asi vážně,že? Nicméně je dost lidí,kteří zcela věří,že např.postavení planet
určuje jejich osud.Tzv. „lógr“ z kávy taky není špatný.Karty,hádání z ruky,vrh kostkami,je toho dost.Ovšem tvrzení:„Jaký si to
uděláš,takový to máš“- nestálo by to za úvahu?

ten který je

Mojí matce jedna předpověděla nejen budoucnost ale i minulost a hodně věcí byla pravda.Jinak bych nikdy ke kartářce nešel protože se bojím co by mi řekla.

Klarisa

Já byla u dvou kartářek,poprvé v 16 letech a vše se vyplnilo,podruhé o 20 let později u jiné kartářky a nevyplnilo se nic,stálo mě to 200kč.U té první jsem platila jen 5kč.

mojitek

Te co to umi se zcela urcite verit da.Kamarad byl pred lety ve Venezuele,nebo Columbii-nevim presne kde,a rikal mi,co mu predpovedel mistni šaman.Ja se tomu co mi rikal trosku smal,protoze to byly veci,ktere mi k nemu proste nešly.Jenze ono se to vyplnilo s odchylkou asi 1–2 let.Holt jsou veci,ktere „normalne smyslejici“ clovek nemuze pochopit proc to tak je a jak to tak muze byt.

Michal

Nezavrhuju je zcela,ale 100procentně nevěřím.Navíc dobrý psycholog udělá skoro totéž.

HerbiG

jenom vas obiraji o prachy .. nemuzou cist budoucnost z karet a podobne .. je to o nahode ..

panenka

záleží na tom jak které já znám kartářku už rok a vše co mi vždy vyložila se mi splnilo

Nuk nuk

Podobným lidem nevěřím.

anetadela1

Mě karty nikdy nevyšly, jen čtení z ruky.

Jana13

Ano. Pokud nevíte nebo se rozhodujete zkuste paní Martinu Astragal, zdá se mi dobrá a líbí se mi taky, že nemá stanovenou částku za výklad, je to na člověku. Byla jsem u ní několikrát a zatím se mi vše splnilo… je z Brna (má i webovky „astragal“). Číslo na ni je: 720 116 381. Pá. J.