bolak

Vyjma vaší rodiny, je i někdo další, komu byste byli ochotný darovat orgán, kdyby ho nutně potřeboval?

A darovali byste v případě nutnosti úplně všem členům vaší rodiny bez výjimky?

Nejlepší odpověď
anonym

No, nestyď se, co potřebuješ za orgán ? Něco bych našel.

Další odpovědi
anonym

Srdce jsem už darovala 😁, co se týče rodiny, tak samozejmě, co se týče cizích lidí, tak samozřejmě, pokud by šlo o život. Chtěla jsem být dárcem kostní dřeně, ale už mě nechtěj, pánč jsem na to stará a taky beru prášky, takže nic nebude.

led

tomu, kto by ho potreboval viac, než ja.

Lucijej

tobě bych darovala brzlík :o)

bezvýjimky

Mika47

Ano

mosoj

Já bych ho nedaroval Klausovi.