Welryba

Vyjde 20mm?

Odpovědi
anonym

Welrybo – i ryba by tu otázku formulovala rozumněji!!!
;-P

  1. kdo si má pamatovat,na co ses ptala původně???
  2. nezakládej novou otázku, pokračuj v Doplnění (nebo Diskusi) k té původní
  3. jo – je to 20 mm

😉

zzzzz

Vyjde 🙂
Doplňuji:
A zvládla to i bez nás 🙂 No je to velryba šikovná 🙂

led

„Pokládejte svoje otázky přesně, ale buďte i dostatečně popisní, aby ostatní pochopili na co se ptáte. … Pokud uživatelé pochopí, na co se přesně ptáte, tak obdržíte kvalitnější odpovědi.“
z kodexu uživateľa
otázka je viacvýznamová, nejasná
Preto sa pýtam aj ja:
Máte namysli veľrybársku harpúnu?
Doplňuji:
ale zjavne sa pýtate na odpoveď na vašu otázku:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-mm-vodnich-srazek-by-naprselo-kdyz-v-zime-napadne-20-cm-snehu-hustota-sneh-p-je-100kg-na-m3

PS.
myslím že nie je problém, napísť k otázke pre upresnenie odkaz, pretože my, menej inteligentní túto vašu otázku nemusíme pochopiť.

anonym

Možná i 21,5 mm

Lamalam

Je to možné.

huxa

Landa nic na svůj profil nepsal o tom, že bude svou desku rozšiřovat, tudíž tuším, že ne.

mosoj

Ne.