Avatar uživatele
Loso

Výhra v loterii Sazka, jaky mate na to nazor?

Znate nekoho, kdo vyhral. Co byste delali s penezy, sazite a pokud ano, tak tipovane ci nahodne?

Upravil/a: Loso

Zajímavá 0 před 1884 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Teď právě někdo vyhrál 123 milionů. Ještě se nepřihlásil. Při takové sumě bych se musel už nad utracením zamyslet. Něco bych pořídil, něco rozdal a zbytek investoval,. Znám ni několik lidí osobně co vyhráli, ovšem sumy byli o něco menší.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Znám jich dost i já jsem vyhrál. Kdo nesází nevyhraje. Mám v PC generátor čísel. Sázím každý týden nedělní sportku, čísla měním podle nálady. Buď za měsíc, nebo za delší dobu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
paul1

Sázím pravidelně, ale jen umírněně. Čísla dávám náhodně, kdysi jsem několik let dával stejná čísla, potom jsem s tím přestal a za dlouhé roky ani jednou všechna nevyšla, jen sem tam čtvrtá. Přestal jsem s tím proto, že jsem byl častokrát ve stresu abych neprošvihnul termín podání, býval s tím problém hlavně v čase dovolených, když jsme někam jeli a nebyla tam možnost podat tiket. Moje výhry – zatím čtvrté, sem tam třetí. Velkou výhru bych ani nechtěl, jen se člověk dostane do problémů a ztratí kamarády. Najdou se sice hned jiní, ale o takové není co stát

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Je to podvod. Jednou vylosovali v dalším termínu stejná čísla. Asi se jim tam vloudila chybička nebo selhal lidský faktor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Názor na loterii ? To je prosté. Je velmi rozumné být provozovatelem loterie, mimořádně hloupé být jejím účastníkem který naivně doufá ve výhru jen proto, že slyšel o někom kdo vyhrál 🙂 Loterie je do očí bijícím přikladem snadně vydělaných peněz na obyčejné lidské naivitě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek