mojitek

sportka-dodatkové číslo

Ahoj,k čemu vlastně slouží „dodatkové číslo“ ve Sportce?Vysvětlit prosím jako tříletýmu dítěti.Díííky
Doplňuji:
aha,takže jak na 1. tak i na 2. místo je potřebe vlastně uhodnout 6 čísel,vlastně.To jsou ale kulišáci,teda.

Nejlepší odpověď
cochee

Dodatkové číslo slouží k určení výhry druhého pořadí. Na výhru v prvním pořadí je třeba uhodnout všech šest čísel sloupečku, na výhru ve druhém pět čísel sloupce a to dodatkové (slouží jako pomocné číslo).
Doplňuji:
ad Doplněna: ano, přesně tak, zavedením dodatkového čísla se radikálně změnily počty pravděpodobnosti pro výhru druhého a nižšího pořadí, samozřejmě v neprospěch sázejících 🙂

Zdroj: http://www.saz­ka.cz/cz/lote­rie-a-hry/sportka/jak-hrat/navod-a-sazenka/

Další odpovědi
hanulka11

cochee byl rychlejší
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=8136­25981552

SengSS

Jak píše cochee ale je hloupost sázet každý kdo to má v hlavě trošku v pořádku si to dokáže " spočítat" jaký to je podvod století , když si přečtete kolik ročně vytvoří multimilionářů ( výhra vyšší než 10M ) údajně stovky tak je jasné že je to hloupost a ještě když je systém sázení stejný jako v USA kde sází pravidelně stejný počet lidí jako je u nás celkový počet obyvatel a tady se vyhrává průměrně každý týden hlavní výhra a v USA se čeká týdny či měsíce tak to je celkem nesmysl nepříjde vám to tak 😉 ...... , ale je pěkný když si člověk tímto zadělává na naději a svobodu která ale nikdy nepříjde kdo říká něco jiného je pouhá ovce která věří pohádkám 😉 .......

janvrana

Vše o sportce http://www.riz­.cz/2y4jq

mojitek

SengSS : to je fakt,já sázím od tý doby co rodiče mý kamarádky vyhráli dost velkou sumu.Ale samozřejmě pravděpodobnost výhry je minimální,to už je lepší zajít na ruletu a hrát sudá/lichá nebo barvy,to je skoro 50:50

mojitek

Divil bych se kdyby udělali něco ve prospěch sázejícího. Ptal jsem se na to dodatkový ve dvou trafikách a nebyly mi to schopný vysvětlit. Díky za info .

cochee

Rádo se stalo.