lukas.zmizik

vyhovuje vam sirka parkovacich mist nebo svymi dvermi otukavate okolni auta?

Nejlepší odpověď
Hykam

Záleží jak kde, někde jsou stání široká dost jinde je zase problém jenom zaparkovat natož z toho auta ještě vylézt

Další odpovědi
lexx

to chce lambo, ferrari či jiný sporťák, dveře otvírá, vylejzá se nahoru

fablen

na některých parkovištích by mohla být parkovací místa širší aby se z auta vůbec dalo vylézt (i s taškami), všude by měly být parkovací místa šikmá (ne kolmo s okrajem chodníku) a některé nájezdy na parkoviště jsou taky hodně vysoké a pravidelně pak dole drhnu plasty