petra15

Vycítí psi v jaké „nálade“ clovek je ?

Treba smutek, atd…

Nejlepší odpověď
zzzzz

Já myslím, že to poznají všechny zvířata.

Další odpovědi
anonym

U ´svého´ člověka s jistotou detekují, zda má či nemá náladu (a jakou)…
😉
Ale i u cizího poměrně bezpečně poznají jeho rozpoložení – strach, veselí, radost, bezstarostnost.
A podobně to pozná i člověk na psu.

Drap

Vlastní pes naprosto přesně a v návaznosti na to se chová

NikkiHeat

100%…asi vidí kolem nás auru určité barvy

pusinka50

Můj pejsek okamžitě poznal, v jaké jsem náladě. Když jsem si při radiu začala zpívat, přiběhl z boudičky a chtěl pochovat a já s ním v náručí tancovala. Když jsem byla smutná, nešťastná anebo mi nebylo prostě i fyzicky dobře, zřekl se svého pelíšku a přišel ke mně a prosil o pochování. Musel to ze mě cítit, jinak si to nedovedu vysvětlit

Reezo

Já osobně jsem četl, že psovi jde hlavně o jídlo. Skoro u 100% případů to tak je, že má zájem o pamlsek a zároveň je ochotný udělat spoustu věcí pro to. Ví jak dostat ten pamlsek z páníčka.

Biskitka

Můj pejsek to vždy vycítí. :)

Beer4Real

Vžchň

Brozma

Nauč se pořádně Českou gramatiku Beer4Real!