VIKTORIÁ

„Vyvrácený“ nehet(na horní části) psí tlapky

Co dělat, když si pes vyvrátil(nebo prostě nehet je na opačnou stranu, nevím, co s tím je..) a teče mu krev na horní části packy? Mám mu to nějak obvázat nebo ho nechat, že se to zahojí samo něco jiného? Děkuji:-)

Odpovědi
Maljian

Pochybuju, že se to zahojí samo.. Radši zajdi k veterináři :) Mohlo by to zhnisat, nehet by se mohl urvat.. Naší fence se urval takhle drápek a šli jsem k veterináři. Tam mu to vydezinfikovali a ovázali (ještě nosila takovej ten trychtýř, aby si ten obvaz nestrhla a mohlo se to hezky zahojit.)