Vybere vláda více peněz zvednutím DPH nebo poroste šedá ekonomika?

▼▼▼ K tomu se nemá asi cenu vyjadřovat.▼▼▼
Utrácí se poněkud méně, než jsme předpokládali, přiznal poslancům náměstek ministra financí Ladislav Minčič. Lidé na růst DPH z 10 na 14 procent zareagovali jinak, než ministerstvo čekalo. A stát tak vybírá méně peněz, než původně počítal. Poslanci z rozpočtového výboru pak podpořili další zvýšení DPH na 15 a 21 procent od příštího roku.

Zdroj: http://zpravy­.idnes.cz/roz­poctovy-vybor-snemovny-podporil-rust-dph-na-15-a-21-procent-p5w-/domaci.aspx?c=A120704­_120640_domaci_kop

Nejlepší odpověď
mosoj

A o tom to je. Nikdo z těch které jsme si zvolili nemá na to, aby pochopil že nejdřív musím mít co utrácet !!!
Pokud se nebude vyrábet nebudou mít lidé, ale ani stát peníze.