dudu

Zajímáte se jak hospodaří představitelé Vaší obce?

Až do té nejposlednější vesničky, která má starostu, můžete nahlédnout, jak ta, či ona hospodaří včetně velkých měst a městeček. Je jen škoda, že počítače nejsou v každé rodině. Všichni přece mají právo vědět, jak si počínají ti, které jsme volili.

http://www.roz­pocetobce.cz/sez­nam-obci?pismeno=A

Nejlepší odpověď
briketka10

tak dobrý jsme v plusu dva a půl miliónu 😁

Další odpovědi
Drap

Zajímám a nejen na netu, kde jsou často nepřesné a opožděné informace

anonym

Dostala jsem to emailem.

ivzez

Zajímám se o hospodaření své obce.
Do hospodaření představitelů obcí
by ale (s výjimkou prokázání korupce)
nikomu nic být nemělo.

zjentek

s min. ročním zpožděním?