Vy,starších ročníků,kdy jste měli naposled…

… „pohádku mládí“ ?!
Já se zrovna láduji. 😁

Nejlepší odpověď
beer

Ani nepamatuji, nijak mne to neláká.. Že bych neměl rád sladké, to ne – miluji třeba tažený štrůdl s jabkama ))

Další odpovědi
anonym

Tak krupicovou kaši mívám každý týden, protože mi moc chutná.

Děda Louda

Už si to ani nepamatuji. Asi mi ji vždycky sežere ten Němec.

anonym

Dneska k večeři. Díky za nápad!

anonym

před 4 dny

Drap

Asi před měsícem

pusinka50

Tak to jsem nikdy nejedla. u nás se pořád šetřilo, takže nebylo tolerováno žádné ujíždění v jídle

GM

Má první myšlenka byla, že se z otázky vyklube dotaz na poslední sex, a ejhle, pohádka mládí!

anonym

No teda,Ty máš ale myšlenky. 😁