Drap

Vy co se připravujete na důchod, znáte text nové státní hymny ?

text jedné z posledních verzí staré hymny česka

Kde důchod můj,

kde důchod můj?

Senát mluví o reformách,

pojišťovny mají poplach,

tuneláři kazí svět,

státní bankrot na dohled.

A to je to naše heslo:

emigrovat, stůj co stúúúj,

emigrovat, stůj co stůj.
Doplňuji:
Postupně se ji učím a taky balím

Nejlepší odpověď
anonym

Tak nevím, jestli se začít smát, nebo raději se začít balit.

Další odpovědi
redy

Za jiných podmínek, by to bylo vtipné.Ale je to realita a ta k smíchu není.
:(

briketka10

no to se hodí zrovna včera ségra snila, že vyhrála několik miliónů a jak si koupila ve Francii malé hospodářství s vinicemi a měly jsme sklípek, bazén, jízdárnu, vlastní zahradu a výpěstky, pekárnu a všechny známé a kamarádky každý rok zvaly na dovču, jak jsme se o tom bavily ve dne tak dnes přišla na kávu a smály jsme se tomu jak je to čerstvé tak na to pořád myslíme přibarvujeme si co by bylo, kdyby a jak by to bylo prima..byl tam zahradník, kočí, plavčík :D:D