dust8

Vy co jste už měli sex, tak můžete potvrdit pro panice a panny, že je to něco, co je opravdu něco, co stojí za to zažít?

Odpovědi
elkon

Je to úplně přirozená věc pro každého. Najdou se ale i některé ženy, kterým se to protiví, nebo se občas vyskytne muž, který se sexu bojí. Jsou to ale výjimky. Kdo to jednou zkusí, většinou pokračuje dál.

Dochy

Rozhodně si netroufnu tu dávat obecná doporučení ač jisté zkušenosti mám. Obecně doporučuju, ale pokud se někomu nechce nemá smysl se přemáhat 😉

paul1

Určitě ano.