Vstup do komunální politiky – jak???

Dobrý den, mám zájem o kandidaturu do komunální politiky. Jak postupovat a jakou literaturu by jste mi doporučil? Děkuji za odpověď Erben

Odpovědi
standa

Vaše otázka podněcuje odpovědět na řadu souvisejících témat… , ale já se zaměřím jen na to ´technické´ téma JAK SE DOSTAT NA KANDIDÁTKU.

Na obdobnou otázku jsem již před časem odpovídal, podívejte se do zdroje.

Co se týká literatury, tak notorický známým autorem této problematiky je Stanislav Balík, který napsal desítky publikací… a v každém knihkupectví vám poradí.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-kandidovat-do-komunalnich-voleb