verka

Všimli jste si? Přes silnici zase přecházejí ježci.

Na podzim je další období, kdy ježci jsou nepozorní a pak na to doplatí. Včera mi jedem přecházel přes cestu a zvládli jsme to. Líbí se vám ježci ?

Nejlepší odpověď
kropitko

Kdyby jen přes silnici,oni si to ti troubové šrádují kudy chtějí,bože a jak píchají. Je to tak 4 dni zpátky ,jsem šla s pesama na procházku, v lese se válel malej ježura,tak jsem ho hodila do klokanky(myslím tím mikinu s kapucí s kapsou na břiše… nesla jsem ho asi kilometr,než jsem ho mohla zachumlat pod listí,tak aby si toho kluci nevšimli. No nevím co jsem mu provedla,ale dva trny mi zůstaly v kapse,,,snad je v pohodě,pořád lepší,než kdyby ho ty grázlové rozcupovali…

Ježek se mi líbí,jen mě před hodně lety naštval,že nenosí na zádech nabodlé jablko…je to to samé,jako mě naštvala prasátka,že nejsou čistě růžová.....

Další odpovědi
roxy52

Před zimou jsme asi tři vezli do stanice pro nemocné zvířata,protože byli ještě málo vykrmený a zimu by s největší pravděpodobností nepřežili.Jinak tedˇ mám naučený chodit dva ježky v práci na travnatý plac před oknama.Dávám jim tam granulky pro kočky.Chodí pravidelně každou noc,kolem 2–3 hodiny.
Doplňuji:
Pro Kropítko-Jak jsem zachraňovala ty ježky před zimou,tak jsem pátrala,co vlastně žerou.Takže žádný jablko by na zádičkách nenosili,protože ho ani nejedí.Jsou to masožravci a ve stravě se shodují s krmením pro kočky.

Gollumek.88

už jsem jich bohužel pár potkala, ti nestihli přejít :(( ježci sou super, škoda, že to sou zablešenci..