Avatar uživatele
verka

Všimli jste si? Přes silnici zase přecházejí ježci.

Na podzim je další období, kdy ježci jsou nepozorní a pak na to doplatí. Včera mi jedem přecházel přes cestu a zvládli jsme to. Líbí se vám ježci ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4922 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Kdyby jen přes silnici,oni si to ti troubové šrádují kudy chtějí,bože a jak píchají. Je to tak 4 dni zpátky ,jsem šla s pesama na procházku, v lese se válel malej ježura,tak jsem ho hodila do klokanky(myslím tím mikinu s kapucí s kapsou na břiše… nesla jsem ho asi kilometr,než jsem ho mohla zachumlat pod listí,tak aby si toho kluci nevšimli. No nevím co jsem mu provedla,ale dva trny mi zůstaly v kapse,,,snad je v pohodě,pořád lepší,než kdyby ho ty grázlové rozcupovali…

Ježek se mi líbí,jen mě před hodně lety naštval,že nenosí na zádech nabodlé jablko…je to to samé,jako mě naštvala prasátka,že nejsou čistě růžová.....

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
roxy52

Před zimou jsme asi tři vezli do stanice pro nemocné zvířata,protože byli ještě málo vykrmený a zimu by s největší pravděpodobností nepřežili.Jinak tedˇ mám naučený chodit dva ježky v práci na travnatý plac před oknama.Dávám jim tam granulky pro kočky.Chodí pravidelně každou noc,kolem 2–3 hodiny.
Doplňuji:
Pro Kropítko-Jak jsem zachraňovala ty ježky před zimou,tak jsem pátrala,co vlastně žerou.Takže žádný jablko by na zádičkách nenosili,protože ho ani nejedí.Jsou to masožravci a ve stravě se shodují s krmením pro kočky.

Upravil/a: roxy52

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Gollumek.88

už jsem jich bohužel pár potkala, ti nestihli přejít :(( ježci sou super, škoda, že to sou zablešenci..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek