setapouch

Všimli jste si, jak se snížil „Počet bodů za posledních 30 dní“?

Není to tak dávno, tak půl roku, co první annas měla stabilně přes 1500 bodů. A poslední měli dlouhodobě něco málo pod pět set…
Doplňuji:
Nejde o vtip, aby musel mít pointu. A vědět chci, jestli jste si toho všimli.

Nejlepší odpověď
led

Každý má právo -
1 – každý registrovaný užívateľ má právo zúčastňovať sa činnosti na tejto stránke vkladaním svojich príspevkov – otázok, odpovedí, diskusie bez ohľadu na množstvo bodov, ktoré za ne môže dostať.
2– Každý má právo na oddych!
3– Každý má právo neodpovedať na každú otázku…
4– Každý má právo rozhodnúť sa, na ktorú otázku bude odpovedať, diskutovať…
5– Každý má právo hodnotiť a ohodnotiť ľubovoľnú otázku a odpoveď podľa vlastného rozhodnutia…
6– Každý má právo nehodnotiť otázku, či odpoveď…
7– Každý má právo zapájať sa do činnosti na tejto stránke bez ohľadu na hodnotenie, bezplatne, dobrovoľne

Všimli ste si…?
Doplňuji:
Percentá „hodnovernosti príspevkov“ užívateľov s viac bodmi, by som nepovažovala za smerodatné. Hlavne v prípade uzavretých profilov, kde si nemôžte overiť priamym listovaním príspevkov ich hodnovernosť. Mnohí dostali body z „prieteľstva a zištnosti“ a nie za skutočný význam príspevku (priznám na rozdiel od mnohých, že i ja som v mojich hodnotení aj nesprávnych neodstránených odpovediach, našla takéto body, čo mi oslovení uživatelia priznali). U mňa si môžte pozrieť aj nesprávne odpovede. Čestný človek sa nebojí ukázať aj svoje chyby.

Další odpovědi
Lamalam

Že by dovolené a tím i menší návštěvnost?

Beer4Real

A pointa?

mosoj

A vědět chceš co ?
Všimni si, že to tady dlouho nevydrží.

ivzez

Že by pomohlo upozornění
na podvodné bodování ?

Zdroj: ž

led

ivzez: „Že by pomohlo upozornění na podvodné bodování ?“
Zdroj: ž
krásna naivita, podvodníka upozornenie neodradí, skôr naopak láka ho porušovať pravidlá a dáva mu pocit toho „chytrejšieho“
otázka: čo je to zdroj: ž ?
ž ako život?

setapouch

Prostě mě překvapilo, že se to bodové hodnocení tak snížilo a přemýšlím nad důvody. Toť vše.

annas

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-poprve-rekl-napsal-at-jsem-bit-jen-kdyz-se-peru

U této otázky jsem vám napsala, že je třeba pozorně číst . Platí to i při sledování žebříčku – podívat se na počet odpovědí, tedy dvakrát měřit a pak teprve řezat. 🙂

Zajímavé, že jste zde 2 dny a máte perfektní přehled:-))

setapouch

To, že něco napíšeš, neznamená, že je to pravda. Jako s tím odkazem – vysvětlení je evidentně chybné.

zzzzz

Je léto, venku je krásně teploučko, tak tady sedí všichni podstatně méně, na podzim se zase účast zvedne.

Mimochodem, proč zase Annas? Proč se pořád řeší její body???

setapouch

Pamatuje si někdo třetího muže na Měsíci? Leckdo by nedal ani druhého. Stejně i já si vybavuji jen tu první. Kde se pohybovali ostatní si nepamatuju.
Není v tom nic osobního, neznám ji a nikdy jsem nesledoval vnitřní… vazby, řekněme.

gagaga

bzz , ja bych rekla, ze jen ze zavisti :)
ale je fakt, ze se boduje mene ..
a k te an. :
ta samozrejme , kdyby odpovidala na kazdou druhou otazku, tak by tech 1000 bodu, nebo kolik mela take , ale sama me psala, ze zde je malo otazek, na ktere rada odpovida ..

ivzez, vsichni ti, co podvadeli, uz zabanovali ..
a od nich si nechate radit ?
vsechno nechte na admincich ..ti jsou spravedlivi
oni vidi vsechny ty kliky ..a kdo odkud komu klika
a jsou spravedlivi
verte mi
proto ty tri uz zabanovali ..
an. po celou dobu co si pamatuji dostavala od adminku jen dekovne maily s plnou jejich podporou
prvenstvi si zaslouzi pravem
my , co jsme tu uz leta vime o cem to vse bylo
hezky den

  • iv-

led

  • iv- „my , co jsme tu uz leta vime o cem to vse bylo“

ano, vieme ale žiaľ, vieme nielen klady tejto stránky ale aj prečo mnoho kvalitných užívateľov odišlo…
…túto stránku už od veku vekov sprevádzala Závisť.
závisť je krutá, patrí medzi najťažšie hriechy človeka,
závisť je hluchá a slepá, neprijíma skutočnosť, len jej obraz vytvorený skriveným zrkadlom.
závisť je lakomosť, cíti len zisk z prijímaného dobra avšak necíti svoju povinnosť šíriť ho ďalej, ponecháva si len pre seba.
Než pozerať čo, ako a kde pomôcť, Závisť pozerá, kto má viac a kto menej, kde môže ľahok získať a kde ťažko stratiť…

gagaga

jeste ze my dve led, to mame presne naopak
( a je nas tu i mnohem vic )
kteri maji v zivote poteseni i ze stesti ( uspechu ) druhych , ne jen ze sveho ..
proto nechapu ty druhe ..
a oni zase ale asi nechapou nas

  • iv-

Beer4Real

Radši přemýšlej jak vyřešit hladomor, to bude lepší ;)

setapouch

Na to jsou recepty známé, ale dnešní společnost je nechce uplatnit. Některé jsou totiž málo humánní, jiné zase až moc.

Agneta

Jaký hladomor? Těch pár metrů k ledničce udělá přece každý:DDD

led

a kto nemá ľadničku? aj takí sa nájdu…