SINGO

Vsadíte si sportku?

Vsadíte si nedělní slosování sportky? Jestli ano, kolik sloupců?
Ale hlavně mě zajímá nevíte na jakým čísle na teletextu jsou výsledky sportky? Nemohu to najít.

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/259478-v-nedelni-sportce-se-hraje-o-rekordnich-183-milionu.html

Nejlepší odpověď
Conchus

ne

Další odpovědi
kingzaba

ano, pravidelne

fablen

tentokrát jsem udělala výjimku a vsadila sloupce všechny, jinak pravidelně nesázím vůbec (ne sportku, jen kurzové sázky) a většinou mě i tyto vysoké výhry nechávají v klidu…