Vozíte ještě v této době někdo stopaře?

V minulosti to byl hit,jak je to u vás nyní,vozíte ještě někdy stopaře?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, bereme stoparě, dříve i nyní, nevidím žádný rozdíl, ráda si popovídám s novými lidmi a cesta není tak nudná, líp to uteče

Další odpovědi
tatanka

Jsem už starší ročník, ale přesto-vojáky jsem vždy bral, a dáse říci, že prakticky každého, ale dnes i když jedu cca 300Km tak žádného stopaře nevidím.

klumprt

Vzhledem k tomu, že jsem toho sám najezdil stopem celkem dost, jako student a pak voják ZVS, tak stopaře beru. Ale moc jich už není a vybírám si jen takové, kteří vypadají slušně a ne tak že peníze na autobus prochlastali. Takže to je asi tak jednou nebo dvakrát do roka.

redy

Já ne já se bojím.Ale když nás jede víc a mám místo tak jo---- jednou 🙂

pusinka50

Jezdím sama a v dnešní době už se bojím brát stopaře, takže neberu.

Roxana

raději využívám jízdomat…je to fajn věc

Luxx

jak byla mamka loni na zájezdu na Ukrajině, tak vzala do autobusu stopařku s malým klukem.. pak zjistila, že spěchají k doktorovi, takže udělala dobrý skutek :)
ale v CZ – nevím, nevím, raději neriskovat…