zzzlatokopka

Voláte do rádia dopravní informace?

Pokud ano, tak do kterého? Zdá se vám to info aktuální?

Před časem jsme volali do Impuls, a vysílali to s velkým zpožděním, v době vysílání už žádná kolona nebyla.

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
redy

Ne, zatím sem nebyla svědkem něčeho, co by stálo za volání.
Myslím že bych ani nezavolala,on by se našel jinej aktivní řidič.

Další odpovědi
gecco

Do rádia ne – přesně proto, že info sdělují se značným zpožděním…
😉
Volám informace do ÚAMK – kde se objeví na webu (v podstatě) ihned pro každého zájemce.
A i naopak, volám tam, i pokud nějaké info potřebuju (a nechce se mi zrovna browsdat).

ReHu

S Impulsem mám stejné zkušenosti.

Adula.57

Ano, táta volal do Rádia Contact. Informace vysílali ihned.

JájsemRaibek

osumset jedna deset sto, linka řidičů rádia černá hora. Ale už ne tak často. Pokud je to fakt aktuální a významné, jsou schopni to odvysílat brzo, jinak pokud se trefíš do času-vysílají to chvíli před celou, tak to zařadí hned. Pokud se událost stane chvíli po celé, holt hodinu čekáš.

anonym

Ne,volám policii.

Luxx

nevolám a kdybych volala, tak na Zelenou vlnu Radiožurnálu :)