Vlastníte někdo zlaté telefonní číslo?

Zajímalo by mě,jestli jste někdo majitelem zlatého telefonního čísla,nebo jestli byste byli ochotní si koupit zlaté „VIP“ telefonní číslo za cenu od 10.000 do 300.000kč http://www.vip­cisla.cz/ děkuji.

Nejlepší odpověď
briketka10

Za ty prachy mi žádný číslo nestojí.
Nechtěla bych ho, raději vlastnit byt. :)

Další odpovědi
Drap

Nevlastním a ani vlastnit nechci

anonym

Mí klienti se mi obvykle dovolají stejně snadno ať už mám číslo zlaté či obyčejné 🙂 Pokud má ale někdo SPZku „Frantisek007“ pak celkem rozumim tomu že nutně potřebuje i pozlacený telefon, zlaté hodinky a pochopitelně i zlaté telefonní číslo. Je třeba světu ukázat, že není jen tak ledajaký Franta …

Arne1

nepotřebuji si honit prstiž na takových zbytečnostech. Stejně tak nemusím mít například hodinky ROLEX (a vlastně po tom co se mi urval silikonový řemínek hodinek tak už nenosím žádné).