Zlatý

Víte, že řada potravinových doplňků je vhodná pro děti od 3 let, ale není vhodná pro těhotné a kojící ženy?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 100% Ne 0%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

vím to

Další odpovědi:

Zlatý

Ano

A co má být?

Zlatý

Ano

A to nejen potravinové doplňky, ale třeba taky kapky do nosu na rýmu! Existují jedny, které jsou vhodné pro miminka od 6 týdnů, ale v těhotenství se nedoporučují! Šílela jsem z toho, bylo mi vysvětleno, že se v těle mohou měnit na látky, které mohou být plodu potenciálně nebezpečné.
Nebo je průzkum proveden s ohledem na miminka, ale už by bylo příliš drahé testovat vliv na nenarozené děti, takže se tam radši napíše, že to není vhodné pro těhulky.

V prvním těhotenství jsem to pečlivě a striktně dodržovala. Stejně je dcera alergik-astmatik-atopik.
V druhém těhotenství jsem nebrala žádné léky, které by mohly vyloženě škodit, ale zda si v případě potřeby kapnu do oka či nosu, to jsem fakt neřešila. Večer jsem se šla projít do polí za ves a bylo mi dobře - a druhá dcera je pohodová a zdravá.

Nic se nemá přehánět.

Diskuze k otázce

Zlatý

Pájo

A než se do mě pustí další :) přiznávám!, nevěděl jsem, že některé ALOE VERA GELY smí i těhotné a kojící ženy. Sypu si popel do zbytku vlasů...

Zlatý

Pájo

To je malé rýpnutí do arygnoc
..nevěděl to ;)
http://www.odpovedi.cz/…

Zlatý

Pájo

... prosím, prosííím .. :D ..přišlo mi, že rýpnul první on do mě!... taky nemůžu vědět všechno ;)...a taky to tak nemusel vůbec myslet...nic ve zlém, vidím to na smír a dýmku míru.

Zlatý

kropitko

Tak každý nemůže vědět vše, já to vím, jelikož jsem několikanásobná matka,,:-),,
A mně samotnou kolikrát překvapí, kolik je věcí, co ještě nevím,,:-(

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.