bolak

Víte, že dnes má narozeniny Chuck Norris?

Jediný člověk který dokáže připojit USA do USB?

Nejlepší odpověď
annas

Dvě sedmičky, které mu umožňují slavit. Ať si je ve zdraví užije něčím jedinečným.

Není to jeho vina, že se stal legendou a terčem vtipů.

Pomohly mu k tomu akční filmy, v nichž vynikl spíš jako bojovník než herec. Předvedl své bojové umění, vždyť je přece mistrem světa v karate,.

Stal se tak vzorným, čítankovým a neporazitelným hrdinou, to spíš vyvolávalo nevoli.

Třeba mu mnozí záviděli jeho úspěch a vtipy na jeho nepřekonatelnou dokonalost se začaly šířit. Jde o přehánění a absurditu, ale vtipy o něm pobaví. Myslím si, že je i Norris bere pozitivně.

Ale má na co vzpomínat. Např. že si postavil srub dříve, než se narodil.. Zřejmě porodník, který ho přivedl na svět, byl jediný, kdo plakal. Chyba, nemohl tušit, že se Chuck stane géniem!!!

Stalo se. Vvšechny jeho rekordy jsou zapsané malým písmem v Guinessově knize rekordů, ale s dodatkem, že zatím nebyly překonané. Až ho někdo „dožene“, teprve se přepíší zlatem. Možná, až bude Norris slavit sté narozeniny.

Chuck Norris je jediný člověk, který může být srovnávaný s Chuckem Norrisem.
--

Další odpovědi
led

77… to není věk, to je pouze grafické znázornění Chucka Norrisa a jeho dvojitého uderu nohou. Kop pravou, otočka, ještě jednou kopnutí a stáří leží na zemi.

marci1

Ano, už jsme to oslavili. Jen já a Chuck Norris umíme vypít prázdnou flašku. 🙂

luckykubrt

Chuck Norris narozeniny neslaví, narozeniny slaví Chucka Norrise. :D

L. da Vinci

Už to vím. 77 let, ale ten bude žít do nekonečna. A ten znáte: Chuck Norris sestřelil Boeing 747 ve výšce 12 000 m, vzduchovkou, bez diabolek a z podzemní garáže.

briketka10

Jojo dnes říkali vtip, že, když Chuck Norris krájí cibuli, tak cibule pláče 😁

To je jen jeden z jeho povedených vtípků a je jich víc.

Kepler

Přeji mu stálé zdraví a závidím mu jeho ryšavou bradku. Kéž bychom ho měli aspoň jako starostu ve Valmezu, Vše vyřeší hravě levou zadní a ti naši blbci se s tím trápí taková léta…