Víte, co znamená slovo zvradla?

Já to vím, zajímalo by mě, kdo z vás to ví také :P :D

Doplňuji:
No, vidíte jak Vám to jde :D

Nejlepší odpověď
anonym

Heč, já to vím od tety Wiki!

Zdroj: Velmi významnou součástí textů SP je používání názvů a termínů, které jsou nezvyklé nebo dokonce zcela vymyšlené. Kontribucí kapely do slovní zásoby českého jazyka je slovo zvradla (plurál, v singuláru se nevyskytuje), popsané Morbivodem takto: „Zvradla jsou místa (eventuálně místnosti) ve starých stokách, kde se za obrovského hluku mísí odpadní voda s krví, stoky přivádějí špínu ze všech stran, všechno se to tam zběsile mele a deformuje (tzn zvradlí). Na zvradlech je zdánlivý zmatek, je to však velice specifický „zvradelní“ řád.“

Další odpovědi
marci1

„Zvradla jsou místa (eventuálně místnosti) ve starých stokách, kde se za obrovského hluku mísí odpadní voda s krví, stoky přivádějí špínu ze všech stran, všechno se to tam zběsile mele a deformuje (tzn zvradlí). Na zvradlech je zdánlivý zmatek, je to však velice specifický „zvradelní“ řád.“
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/St%C3%ADny_pla­men%C5%AF

anonym

quentos, i mistr tesař se utnul? 🙂