hapiky

Víte, co je speciální ruská rovnice?

Čím méně potravin a dalšího tovaru v ruských obchodech, tím větší popularita Putina. (prý stoupla ze 71 na 83 %) Aspoň to tak zde někteří presentují.
Vrchol nastane, až nebude v regálech vůbec nic. Potom bude Putinova popularita na 100 %. Amen.

Odpovědi
aliendrone

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ts, ts, ts, takhle mě zazdít, proč nenapíšeš rovnou, že jsem to napsal JÁ, ALIENDRONE!? :)

A vidíš, právě TOHLE je ten důvod, PROČ ti NELZE cokoliv vysvětlit, Ta procenta sis mohl přečíst SÁM v tebou odkazované zprávě o Grustnogramu.

Takže znovu opakuji, je SMUTNÉ tvé vidění a chápání světa. Z téhož místa, ze kterého čerpáš vidíš jen to, co chceš, ostatní NEVIDÍŠ. Grustnogram chacha ano, ten vidíš, ale ze stejného pramene jen kousek vedle ta procenta (fuj, to se mi nehodí) NE, hmmm, bravo! :D :D :D
Takhle logicky NELZE žádným způsobem rozumně diskutovat. Natož něco pochopit. Je mi to líto, nejsem sv. Jan Zlatoústý a zázraky neumím. Mé vysvětlování má své hranice a tou nejzazší je právě cílová osoba. Kde nic není ani čert nebere, no. :)

Nezbývá mi tedy než ti poblahopřát k co nejlepší a nejšťastnější iluzorní bublině, ve které žiješ. Když se budeš snažit, tak si nakonec vytvoříš (přirozeně jen ve své hlavě) svět, ve kterém pečení holubi sami létají do tlamy. Já jen dodám, že kdybys přesto, že jsi těmi holuby doslova přežraný k prasknutí NÁHODOU umřel hladem, tak se NEDIV! ;) :D :D

https://www.sez­namzpravy.cz/cla­nek/zahranicni-v-oblehanem-mariupolu-zemrely-zrejme-tisice-civilistu-196052

paul1

👍👍👍👍👍👍

zjentek

A otázkou jako by doufáš, že někteří odpovídající uživatelé byli v posledních týdnech v Rusku a uvedou informace z médií na tzv. pravou míru? (;