Víte, co je na obrázku ?!

http://imagelin­k.cz/?v=mmm.jpg

První, správně odpovídající, dostane nominaci !:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, že by mi šlo o niminaci – ale jde o ´spodek´ kuličkové myši…
😉

Další odpovědi
Alesh

Taková trivka? Včera jsem dělal pořádek a jednu kuličkovou myšku jsem vyhazoval. Tu nominaci zruš, to si nikdo nezaslouží, moc snadné. 😉

anonym

Ty jooo, tak to můžu zabalit. 🙂

Sůwa

Počkej ještě pár let, to už kuličkovou myš nebude nikdo znát 🙂

Alesh

jdu ji vyhrabat z toho bordelu, je to v pytli, musím ji zachovat pro další generace! 😉

Sůwa

😉