tyrox

Kdybyste měli možnost si vybrat mezi nadlidskou silou nebo rychlostí, jakou vlastnost byste zvolili?

Nechci zde odpovědí typu : oboje ani jedno atd…

Nejlepší odpověď
da ny

Chtěla bych být „tryskomyší“..... :)

Další odpovědi
lota

Síla.

led

Aká to krásne spojenie nadľudskej sily myšlienky a rýchlosť jej tvorby s rozumom človeka.

bolak

Určitě rychlost, to druhý bych nijak nevyužil. Člověk většinu času promrhá tím že se někam musí dostat, ale kdyby se tam dostal za vteřinu…

Kankys

sílu

led

da ny,
a čo tak „turbomyš“? to je aj sila aj rýchlosť