Avatar uživatele
Sůwa

Víte ce je to sexovat?

Doplňuji:
Je docela úsměvné dosadit správný význam do kontextu odpovědi, kde byl tento termín použit 🙂
Za překlep v otázce se omlouvám!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? Nuk nuk, kenyrts, annas, mosoj, iceT, johana 56, suaeda, redy, Werwolfo, gagaga, kavac před 3800 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Setkala jsem se s tímto slovem ve dvou významech – provozovat sex. Nebo třídit u chovných slepic.kuřata podle pohlaví.

Zajímalo mě, jakým způsobem se kuřata sexují. Existuje přístroj sexaskop., dále se používá ausexing atd.

Pro zájemce další metody v odkazu.
http://www.chov­prochazka.estran­ky.cz/clanky/dal­si-zajimavosti-a-informace-k-chovu-kraliku-a-drubeze/sexovani-drubeze.html
Doplňuji:
Oprava: patří autosexing.

Upravil/a: annas

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?vagra Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Určení pohlaví u jednodenních kuřat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Rozpoznávání pohlaví při sexu. Někteří jedinci až při sexu vlastně zjistí jakého jsou pohlaví.
Doplňuji:

Jádrohlod
Já bych řekl že je zlatá !!! I barvy jsou důležité.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ještě dodám, že se také můžeme setkat s výrazem „autosexing“, (toto slovo také hezky zní) kdy se jedinci snadněji vytřídí podle odlišných vnějších znaků. Viz stránka, kterou dodala "annas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No mě by taky v prvé řadě napadlo,že sexovat je provozovat sex a ne třídit drůbež…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

sexovať
● určovať pohlavie jednodenných kurčiat.
● slangovo milovať sa, vykonávať sexuálny akt.

http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=se­xova%C5%A5

Zdroj: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=se­xova%C5%A5

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zkrátka souložit…je to řečeno slušnějším tónem.
Doplňuji:
Tak na tu drůbež jsem myslel taky, ale pochybuju, že v dnešní době by to někdo z mladých pochopil.Toto slovo jsem většinou slyšel od mladých na různých zastávkach hromadné dopravy, jak se mezi sebou baví…VČERA JSEM SI ZASEXOVAL S PĚKNOU BUCHTOU (s manželkou apod.).

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jádrohlod

Když nevíš ,tak nehloupni lidem hlavu. Nebo napiš „myslím si , že " . Je to třídění např. kuřat na slepičky a kohoutky , v době , kdy vypadají všechny stejně. Ale jsou profíci , kteří je perfektně roztřídí. Vlastně rozsexují , tož asi tak.
Doplňuji:
Jo , a to máš "bronz“ !!

Upravil/a: Jádrohlod

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jistě že víme co znamená sexovat jako odborný výraz. Také je občas třeba ale znát i jiný význam, v němž se tento výraz používá.
Jazyk se neustále vyvíjí a ne vždy to, co platilo podle starých pravidel, platí v dnešní době (a naopak).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Sexovat? To říkáme, když naše andulka se začne sebeukájet v kleci tak, že si stoupne pod zvoneček co má v kleci, prohne se a uspokojuje se o něj nebo když se jednou nohou chytí mříží klece, druhou zvonečku a začne třít kloakou o bidýlko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Swevalty

No přece tohle

– ##### .|||||.
#### \_ |||||||||
##=-[.].] |||||| .
 – #( _\ |||||| >
# __| ||||||| -/
 – _\ / ||||||‚(
( `-‘| .' \
/ \ \/_.-' | | |
/ \____|_) \ \ \
 – |-----.._ ---:..\
______(_____ ) \\_\\____ ,–-.__
 – ,–-"" / / `- . |)_) ‚\ '\
/ " / / .-‘ / \ ‚\
,/ /__/ .‘ ‚\ |
| " " " [____) / '\, /
| " , =_____`-. .-‘_________________,–-""
 – | " " /„/' /\>-' ( <
\ " ",/ / – ( < |\_)
\ ",“,_/,–' |\_)
 – -‚-;.__:-‘ vk/lament/dp

:D
Doplňuji:
Tak nic.. nepodporuje to tu ascii art
http://www.ascii-art.de/ascii/xyz/xxx­.txt

Upravil/a: Swevalty

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Ahojky, tak jsem si ten simulátor orálního sexu na e-kondomy koupila a jsem nadšená. Určitě doporučuju :) Je to jako real, už není večer bez této slasti :)

před 1429 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Máš někdo zkušenosti se simulátorem orálního sexu z e-kondomy, jo? Já si právě na něj právě dělám zálusk, protože orální sex zbožňuju… jaký to je? Je to jako real?

před 1546 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Doplnění otázky nějak nerozumím.

Dívala jsem se do Slovníku nespisovné češtiny – sexovat = mít pohlavní styk, slang současné mládeže viz německé sexieren t/v.

před 3800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Podívej se do Slovníku cizích slov, sexovat není české slovo. My slova dohledáváme pro Scrabble a tam většinou nespisovná ( slangová ) nejsou. Navíc Slovník nespisovné češtiny má značné mezery, nazvala bych ho spíš Slovník moravské češtiny.

před 3800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

To mně je jasné, že není české

Ale i arygnoc ho uvádí jako slangové. Ve SNČ je slovní zásoba obecné češtiny. Stále se slova doplňují, v žádném slovníku není zachycená všechna slovní zásoba.

Nevěděla jsem, že jde o Scrabble, ale o význam slova v češtině, který existuje.

před 3800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nejde o Scrabble, ale dík tomu jsme se k významu slova dostali. Kuřata tady jaksi netřídíme… 🙂

před 3800 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

v kodifikovanom slovníku slovenského jazyka je význam slova sexovať:

sexovať nedok. subšt. súložiť

zdroj: http://slovnik­.juls.savba.sk/?w=se­xovat&c=W910&s­=prefix

význam

sexovať – určovať pohlavie jednodenných kurčiat.

je odborný termín vo veterinárnej praxi (nie slangový výraz).

čo je a čo je nie je slovenské/české slovo – určenie používaného slova z hľadiska spisovnosti je zbytočné, to slovo existuje a používa sa, je v slovníkoch cudzích slov.

bolo by ideálne mať na mnoho cudzích slov slovenský/český ekvivalent, ako má napr. francúzština či maďarčina, ale realita je iná.

neviem, ako to je so scrabble, ale myslím, že používanie cudzích slov je prípustné – a slovo sexovať/sexovat v slovníku cudzích slov JE (s významom odborný termín).

před 3800 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek